Inhumans (2017) (seriál)

Hodně velké zklamání. Není tu žádná scéna, která by mi uvízla v hlavě a ani žádnou postavu jsem si neoblíbil. Prostě jedna velká nuda. Jestli seriál nedostane druhou sérii, tak mi to ani vadit nebude.

Živí mrtví: Počátek konce - Série 3 (2017) (série)

Určitě obrovské zlepšení o proti druhé sérii, vůbec jsem se nenudil. Zápletka mi přišla zajímavá a dokonce tu bylo i umírání hlavních postav jako je ve walking dead.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Tak tenhle film mě nehorázně setřel. Čekal jsem průměrný film, který nebude ničím výjimečný, ale abych seděl u filmu a hltal každou scénu to už se mi hodně dlouho nestalo. Guy Richie vybral do filmu skvělé obsazení. Hlavně Jude Law jako hlavní padouch byl absolutně skvělý. Další skvělou věcí je soundtrack, který mi hned uvízl v hlavě a musím ho hned zařadit mezi mé oblíbené songy.

Resident Evil: Vendeta (2017)

Anderson udělal chybu v tom, že postavy jako je Chris a Leon atd. dal až pomalu na třetí místo. Přitom právě tyhle postavy dělají herní Resident Evil tím nejlepším co je. Začátek filmu v baráku, mi strašně připomínal úplně prvního Residenta a vtom to mělo zůstat. Druhá polovina filmu mi spíš už připomínala tou akcí, tak šestý díl a i ten záporák mohl být lepší.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Konec světa (2017) (epizoda)

Zajímavé zakončení, jsem zvědav co nás bude čekat v páté sérii. Jinak doufám a modlím se, aby už Ghost rider dostal vlastní seriál. Kde by se mohl objevit i Blaze na motorce.

Kick-Ass 2 (2013)

Komediální potenciál Jima Carreyho absolutně nevyužit, jeho postavu mohl zahrát kdokoliv jiný a nepoznal bych rozdíl.

Sedm statečných (2016)

Další zbytečný remake skvělého filmu. Nikdy nepochopím proč se točí remaky filmů, které jsou prostě legendární a asi těžko je někdo natočí líp. Když už chtěl režisér točit sedm statečných, tak mohl aspoň vybrat jinou dobu a ne zase western. Hlavně bych chtěl vědět jestli si režisér myslí, že jeho verze je lepší než ta z roku 1960. Doufám jen, že nikoho nenapadne točit znova Tenkrát na západě nebo Hodný, zlý a ošklivý.

Zakladatel (2016)

Podnikatel Ray Kroc získal všechno, když použil klasickou českou vychcanost, co jiného na to říct.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Nebylo to zas tak špatný. Prostě průměrný film na jedno zkouknutí.