Gomora (2014) (seriál)

Absolutní dokonalost. Jinak se tento geniální seriál prostě nazvat nedá. Tohle je určitě nejlepší seriál o Mafii, který jsem kdy viděl. Hned od začátku mě překvapila brutalita a nemilosrdenství mafianů, kdy kdo vás zradí nebo není na vaší straně, tak je hned po něm. V některých dílech se někdo dostane na vrchol, kde vydrží jen do dalšího dílu, kde je hned zabit, aby ho nahradil někdo jiný, který pak zabije zase dalšího atd(neuvěřitelné). Už hodně dlouho jsem neviděl seriál, který si dokáže udržet kvalitu až do úplného konce. Nesmrtelný!

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Ty první dvě série, jsem viděl od televize Antena. Od třetí série, jsem se začal dívat až na verzi od Netflixu. Osobně moc nechápu, proč byl seriál obnoven, když měl ve druhé série nádherné zakončení. Myslím si, že to tak mělo i zůstat. Ta třetí série se ještě dala, ale od čtvrté série byla veškerá logika a promyšlenost změněna na absolutně bezduchý akčnák, ani příběhu moc nepomohlo, ty flashbacky s Berlínem, u kterých jsem se dost nudil. První polovinu páté série beru jako jedno z nejhorších co v seriálu mohlo být. Sice se to krapet od šestého dílu zlepšilo, ale celkové zakončení, se mi moc nelíbilo.

Halloween zabíjí (2021)

Už předchozí díl, mi přišel jako dost zbytečný a moc se mi nelíbil, ale tohle, je nejhorší Halloween co jsem kdy viděl. Myers, který v tichosti každého sleduje a pak postupně zabíjí, je tu změněn na to, že jako Terminator kosí skupiny lidí, který ani v deseti lidech, ho nedokáží porazit. Celková atmosféra a strach, byl totálně hozen do hajzlu. PS: Už víc jsem z Myerse posranej. když ho potkám v Dead by Daylight, než co bylo v tomhle filmu.

The Walking Dead: World Beyond (2020) (seriál)

Kdyby seriál, nebyl z univerza Walking Dead, tak bych se v životě na to nekoukal. Upřímně, jsem se po první sérii chtěl přestat na to dívat, ale když bylo řečeno, že seriál bude mít jen dvě sérky, tak jsem to celé teda dokoukal a výsledek. Absolutně zbytečný sériál, který nám vůbec nic neřekne, jen ukáže zbytečné postavy na, které stejně, tak za hodinu zapomenu. Jediný kdo se tu ukáže z původního Walking dead, je Jadis u které jsem čekal, že řekne něco o víc o Rickovi a to se vůbec nestalo. Celkově stačilo natočit celovečerní film, protože celkové zápletce, by to stejně vůbec neublížilo.

American Horror Story - Double Feature (2021) (série)

Ta první polovina série docela šla, ale to co přišlo později, byla absolutní tragédie. To měla být, parodie nebo horor? Někdo se asi nedokázal rozhodnou, co chce vlastně točit.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Určitě lepší než první díl a to hlavně v tom, že nezajímavého záporáka z prvního dílu, nahradil daleko zajímavější Carnage. Woody Harrelson se na Masakra parádně hodil a hlavně, byl určitě lepší než Venom, který mi už přišel, že nemá moc co nabídnout. Další plus bylo i to, že film hrozně rychle uteče. Celkově bych dal jen ty tři hvězdy, ale za tu podtitulkovou scénu musím dát o hvězdu víc.

Láska padá z nebe (2019) (seriál)

Největší problém, který jsem s tímto seriálem měl, je délka jednotlivých dílů.  Určitě stačilo na epizodu jen 40 minut a ne, aby to bylo dlouhé, jako celovečerní film. Některé díly špatné nejsou, je tam akce, napětí a zvraty, ale to je po chvilce zničeno další 30 minutovou délkou zbytečnými dialogy. Tím pádem, se prostě víc jak tři hvězdy těm epizodám dát nedají.

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021)

Do půlky filmu, je to absolutní nářez. Ovšem ke konci, to bylo až tak překombinované a strašně příběhově urychlené, že musím dát o tu hvězdu míň, ale i tak je to určitě daleko lepší než novej film.