Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Musím říct, že jsem hodně naštvaný. Na obi-wana jsem se hodně těšil a co člověk vlastně dostal. Absolutně zbytečný příběh, který ve výsledku nic nového nepřináší, jen recykluje některé zápletky a souboje. (Finální souboj Obi-wan vs Vader, je vykrádačka souboje z Rebels, kde se Vader utká s Ahsokou.) Celkově je to určitě nejhorší seriál ze světa star wars, ke kterému se určitě nikdy vracet nebudu. Jen je škoda, že toho černého petra jsi zrovna vytáhnul Obiwan.

Halo - Season 1 (2022) (série)

Tohle, je absolutní ukázka toho, jak někdo dokáže parazitovat na známé značce. Což byl i nejspíš záměr tvůrců. Protože kdyby se to nejmenovalo Halo, tak jsem s tímhle seriálem skončil hned po druhém díle. Se hrou to má společného pouze dvě věci a to je prostředí a jména, nic víc. Je pravda, že z filmovat akční hru, kde se na 99% jen střílí, je velký oříšek. Jenže tvůrci neznali hry a nic kolem univerza Halo. Proto, je to po scénáři, absolutní tragédie, kde není ani žádná logika, žádná pořádná wow scéna. Master Chief si, tak často sundával helmu, že už mě to vyloženě sralo. Akční scény a CGI efekty nejsou nic moc. Ve hrách to vypadá daleko líp. Strašně by mě zajímalo, co na tomhle seriálu, bylo tak drahý. Celkové hodnocení série 50%

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Tři nebo čtyři pořád se nemohu úplně rozhodnou. Jako má to dost dobrých částí, ale taky i špatných. Začnu rovnou tím lepším a to je Wanda. Absolutně jsem nečekal, že bude hlavním záporákem filmu. Souboje se Strangem nejsou vůbec špatný a místy šel zní i velký strach. Co mě dost zklamalo bylo skákání do jiných vesmírů. Očekával jsem od toho tedy daleko víc a ne, že zajdou do jednoho vesmíru, kde potkají trochu jiný tým Avengers a ten Wanda lacině rozseká, během pěti minut. Když už se marvel rozhodl dát do filmu větší brutalitu, tak se klidně ve filmu mohl objevit i Ghostrider, který je s Darkholdem, taky dost provázaný. Sedl by sem jak prdel na hrnec.  Jinak ten konec co na to říct, je opravdu vidět, že točil Raimi :D.

Moon Knight (2022) (seriál)

No abych se přiznal, tak jsem od toho čekal daleko víc. Jako Oscar Isaac je perfektní, to jeho rozdělování osobností, kdy člověk nevěděl co se najednou děje, byla prostě paráda, ale to bylo asi tak všechno. Souboje nejsou nic moc a i z toho záporáka se dalo vytřískat daleko víc. Jako čtenář komiksu, jsem moc dobře věděl, co se dělo v momentu, kdy si nic nepamatoval Mark a ani Steven. Tím ani ta podtitulková scéna(i když je určitě top), už nebyla pro mě moc velké překvapení.

F1: Touha po vítězství - Jako zdolat vysokou horu (2022) (epizoda)

Dvě absolutně stejný auta, Schumacherer dokáže to svoje řídit, Mazepina ne. Podle Mazepina a jeho otce, je samozřejmě chyba v autě. Typický Ruský arogantní loser, který ještě brečí, že byl neprávem vyhozený z F1.

Smrt na Nilu (2022)

První půlka filmu, byla dost velká nuda a i zbytečnost. Podezření, kdo tam ve finále vraždil se mi vyplnilo, tak že pro mě velké zklamání.

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Ve hrách si nikdy nesundá helmu a tady si jí sundá, hned v prvním díle lol. Kdybych Halo neměl rád, tak bych dal určitě menší hodnocení.

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Už jsem to napsal u Halloweenu a napíšu to znovu. Když někdo chce natočit remake, který ignoruje některé díly, tak by ten film, měl být lepší, než původní pokračování a ne natočit totální sračku.

Batman (2022)

Přiznám se, že když jsem se dozvěděl kdo a koho bude filmu hrát, tak jsem čekal pěknou blbost. Musím říct, že jsem se dost zmýlil a tento batman mi teda sednou daleko víc než ten s Affleckem. Nakonec to obsazení nebylo vůbec špatný a každý mi tam nakonec dobře sedl. Hodně se mi líbila ta atmosféra, která byla parádně temná a strašidelná. Jak nastartoval to auto z toho šel parádní strach a i ta hudba k tomu byla prostě perfektní. Hodně dobrý bylo i to, že Batman nepoužíval svoje Bat vychytávky a zaměřoval se spíš na pěstní souboje. Hádankáře jsem spíš znal v podání Carreyho, který mu dodal vtip. Ovšem tady, je to psychopatický sériový vrah ve stylu Zodiaca, kterému nic nestojí v cestě a parádně si se všema hraje. Celkově, když vezmu všechny Batmany co jsem viděl, tak tohle určitě není nejlepší Batman. Třeba druhý díl mě víc přesvědčí o opaku.

Peacemaker - Season 1 (2022) (série)

Tohle byl absolutní nářez. Humor, rasismus, sexismus, nahota, nadávání, sebevražedný torpédo a rejpnutí do Batmanova chytání záporáku bez zabíjení atd. Nebyl tu snad žádný díl u kterého bych se nudil. Peacemaker se po tomhle stal hned mojí oblíbenou postavou a John Cena se na něj perfektně hodí. Celkově i obsazení ostatních postav bylo parádní a každý mi tam sedl. Hlavní zápletka mi přišla zajímavá a já doufám, že si seriál udrží kvalitu i u druhé série.