Díra (2019)

Originální nápad. který mě dost překvapil. Bohužel od druhé půlky filmu, už jsem se začínal trochu nudit a i ten konec, mohl být lepší. Celkově 70%

Mortal Kombat (2021)

Podle traileru, který jsem viděl nejmíň desetkrát, jsem očekával, že tohle bude jeden z nejlepších filmů tohohle roku. Mortal Kombat, je i moje oblíbená hra, kterou si hrozně rád zahraji a ohledně toho světa, znám úplně všechno nazpaměť. Do půlky filmu, to byla absolutní paráda. Bohužel, když jsem zjistil, že tu žádný turnaj ani nebude, tak už u mě začalo první zklamání. Další co se mi vůbec nelíbilo, jsou postavy, které tu nedostanou tolik prostoru(Kabal, Raiko, Mileena). Proč je Sub-Zero na straně Shang Tsunga, to nebylo vůbec vysvětlený. Jako absolutně nechápu, proč tu byl Goro, jeho potenciál, nebyl vůbec využitý. Místo toho, je předposlední boss ze hry, lacině poražený během dvou minut, absolutně zbytečnou postavou Colem. U Scorpiona jsem, taky čekal jeho větší zapojení do příběhu a ne, že se tam objeví, až na úplném konci. Kdo tam, ale byl absolutně perfektní, tak to byl Kano. Za ty jeho hlášky, jsem musel dát tu hvězdu navíc, jinak je to celkově, tak na ty dvě hvězdy.

F1: Touha po vítězství - Guentherova volba (2021) (epizoda)

Zatím co některé stáje mění piloty jako ponožky a za  opravdu minimální fail vás hned vyhodí, tak Haas měl s těma svýma hodně velkou trpělivost.  Byl jsem hodně překvapen, když se oznámilo, že stáj opustí oba dva závodníci. Čekal jsem, že odejde jen jeden, tak snad jim Schumacher přiveze větší výhry.

Falcon a Winter Soldier (2021) (seriál)

Tohle mě bavilo a u žádného dílu, jsem se vůbec nenudil. Hodně jsem byl i rád za vracení Barona Zema, který je v mojí topce nejlepších záporáků. Celková zápletka mi přišla prostě normální. Ovšem zjištění, kdo za tím vším vlastně stojí, tak to mě hodně překvapilo a už se nemůžu dočkat, jak to bude dál pokračovat. Rozhodnutí, že se Capitánem stane Sam, je hodně velké plus, protože přece jenom Winter Soldiera mam raději takového, jaký prostě je a s tím štítem, by mi prostě nesedl. Věřím, že se Sam v budoucnu ještě víc předvede, ale pro mě už teď, je zaslouženě Captain America.

Nikdo (2021)

Tak tohle byla absolutní pecka. Je sice pravda, že filmů na tohle téma, je hromada, ale vidět herce, kterého znám jen z komedií, jak tu kosí nepřátele, tak to nemělo absolutní chybu. Chtěl jsem dát jen čtyři hvězdy, ale za účast Christophera LLoyda a jeho scénu s brokovnicí, musím dát prostě pět.

Ďábel (2020)

Abych se přiznal, tak jsem o filmu nic nevěděl, jen to, že tam hraje Holland. Začátek mi přišel docela nudný a upřímně trochu chaotický. Ovšem, kdy se film posune o několik let dopředu a hlavní postavu zavede osud k ostatním postavám, tak začne ta pravá jízda. Určitě nejlepší scéna, je kdy Holland sedí naproti Pattinsovi a vyzpovídává se z jeho hříchů. Dost mi z toho šel mráz po zádech. Překvapující, bylo i celkové obsazení rolí, protože vidět herce, které člověk má zaškatulkované v hlavě spíš jako kladné postavy, tak tu hrají pěkný zmrdy.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Jasně je tu pár dílů co nejsou nic moc a osobně si myslím, že druhá polovina třetí série nebyla moc dobrá a celkové zakončení seriálu, bylo takové......prostě divné :D. Ovšem i tak musím říct, že i po těch letech, co byla Galactica vysílána, tak se dokáže pořád držet v top sci-fi seriálech.

Šingeki no kjodžin - Season 3 (2018) (série)

Začátek třetí série mě teda vůbec nebavil a dost jsem se u toho začínal nudit. Naštěstí to, ale zachránila druhá polovina série, kdy začal souboj s titány. Nejlepší zvrat a celkově nejlepší epizoda byla ta, kdy konečně bylo odhaleno, zrod obrů a jejich účel.

Doom: Annihilation (2019) odpad!

Je pravda, že kdyby se to nejmenovalo Doom, tak bych o tomhle filmu nikdy nevěděl a už vůbec bych se na to nepodíval. Všechno je v tom filmu hrozně laciný, herci, akce, peklo a to BFG někdo určitě koupil v hračkárně. Největší vtip celého filmu je ten, že film končí otevřeně.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Tak jasně, je to totální hovadina, kterou nikdo nemůže brát vážně. Na tohle se musí člověk začít dívat, tak po pátým pivu.