• Pohádka

Ti druzí (2001)

Jeden z mála hororů, který mě zaujal! Nemusí stříkat krev a sekat se hlavy... Mám rád filmy, které umí překvapit - a to Ti druzí dokázali! Stojí za shlédnutí!

Účastníci zájezdu (2006)

Vždy, když mám absťák po moři a dovolené, pustím si Účastníky :-) anebo mi jen naběhne do hlavy ta úvodní melodie... Výstižnější film o české dovolené asi neznám!

Mattoni Koktejl Festival 2015 (2015) (pořad)

Rok od roku lepší a lepší! Staroměstské náměstí pořadu od minulého roku dodalo velmi zajímavou atmosféru a show vypadala velmi dobře! Lidí tam bylo podle záběrů dost a evidentně se dobře bavili :-) Oproti jiným přímým přenosům v CZ televizích hoooodně dobrej zvuk!!! No, asi tam příští rok konečně taky zaskočím! Mattoni jen tak dál!!

Roming (2007)

Skvělý herecký výkon Bolka Polívky! Až na prokládané scénky s příběhem cikánského barona je film luxusní. Největší hláška jsou "ušní lalůčky" :-)

Mattoni Koktejl Festival 2014 (2014) (pořad)

Já bych tento pořad nehodnotil jako celovečerní film s ambicemi na Oskara. Je to zábavný odpočinkový pořad, který má jako hlavní úkol přiblížit národu finalisty Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů. To si myslím, že bylo dramaturgicky zvládnuto na jedničku. Kapely hrály všechny živě, to se mi také líbilo. Hezké je i to, že existuje fesťák, který propaguje nealkoholické pití - navíc v centru Prahy a zdarma. Pojďme hodnotit a porovnávat jablka s jablkama a hrušky s hruškama :-)