Volný pád (1993)

Miluju tenhle film. Jen škoda přeškoda, že William 'D-Fens' Foster je nakonec vyobrazen jako nervově labilní jedinec a ne jako normální člověk, kterému prostě jen "ruplo v kuli". Ale tak či onak mu prostě nešlo nefandit.

Mutant (2006)

Banda šikmookých retardů tu chvíli zmateně pobíhá, tu chvíli brečí, tu chvíli ječí, takže nezbývá než začít fandit monstru. To je sice celkem pěkně animované, ale bohužel se neobjevuje tak často jak by bylo potřeba.

Big Lebowski (1998)

Mí kamarádi v Namu nechcípali s držkou v blátě proto abyste mohli podvádět při bowlingu. Byl to jasnej přešlap, napište si nulu a žádný kecy !

Já, legenda (2007)

Začátek filmu je skutečně povedený a liduprázdný New York působí krásně děsuplně. Sice mě trochu zarazila ta ne moc dobře animovaná zvířátka, ale to bych ještě překousl. Co jsem ale nepřekousl vůbec, byli ti gumoví panáčci kteří chtěli spapat chudáka Willa. No a pak už to nějak šlo od desíti k pěti a od pěti ke dvěma. Škoda.

Xena (1995) (seriál)

Kvalitní komentáře = Pirkaf, Tom Riddle, Haj

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nejlepší sci-fi seriál všech dob. A kdo říká že ne, toho rozsekám na tak malý kousky, že ho červi nebudou muset ani žvejkat !!

Armáda temnot (1992)

Až půjdete na hřbitov pro knihu z lidské kůže a psanou lidskou krví, nezapoměnte říci zaklínadlo "Klattu Veratta N#&%u". Jinak by to pro vás mohlo mít fatální následky.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Po první serii jsem hodnotil pěti hvězdami, a teď když jsem dokoukal poslední (konečně) díl čtvrté série, dávám celkově za tři.