2001: Vesmírná odysea (1968)

Nepochopil jsem,nechápu,pochopit nechci....Doslova traumatizující zážitek z kina,mi nedovolí,abych se na tento neskutečně nudný,chaotický,nicneříkající sci-fi škvár díval ještě jednou a snažil se jej pochopit....Nic méně za to ostatní co Kubrick natočil si i za tuto slátaninu hvězdičku zaslouží;-)

Sladký život (1960) odpad!

Je to už dost dávno když jsem to viděl,ale doposud mi běhá mráz pozádech když si na to vzpomenu....Opravdu děsné a ubíjející,nikdy jsem neutekl z kina,ani v tomhle případě,ovšem po druhé by mě museli ke křeslu snad přikurtnovat a ještě bych řval bolestí...Ovšem kdo se rád nudí je na zprávném místě....U mě má ovšem tento film nálepku nejhorší film v dějinách světové kinematografie

Idioti (1998)

Tak zezačátku mi to přišlo jako že to bude vydařená komedie,ovšem postupná gradace ve mě zanechala dojem celkem dost depresivního snímku.Ovšem "grupák" byl solidníí.

Post Coitum (2004) odpad!

Děs a hrůza,furt se šuká...A nikde nic..MOžná kdyby Lucka Vondráčková ukazala Prsa nebo pipku,tak nějakou tu hvězdičku tam šoupnu,kdo ví....Tak snad příště Pane Jakubisko

Vyšší princip (1960)

Opravdu zřídka kdy se podaří předčít předlohu...Panu Krejčíkovi se to opravdu povedlo.Drdova povídka je trošičku méně obsáhlá,ale poslání zůstává stejné...Klobouk dolů i před Panem Smolíkem. Dokonalé vystižení atmosféry strachu a beznaděje.... Snímek ze kterého mám husí kůži i po desátém shlédnutí. "TYHLE TRUHLI DĚLAL NÁŠ TÁTA"

Spalovač mrtvol (1968)

Pokud bych měl vybrat českého Hannibala Lectera,byl by to Rudolf Hrušínský;-)

Ostrov (2000)

Souhlasím s Kleopatrou že už tady háčky byli zmíněny několikrát..Rozhodně to byla scéna příjemnější,než ten tlustý asiat co sere do vody,eště že ho holka skrouhla..blee..hovadoo