bican1

bican1

Česko

1 bod

• 29.10.2016  23:36
    Až po uši (TV seriál) (2014)

Mám odpor k seriálum typu ordinace, ale tohle je romantika, kterou já můžu. Celkem slušně obsazená romantická komedie.

• 12.6.2016  20:47

Na hře jsem nějakou dobu ujížděl, ale film mě celkem zklamal. Čekal jsem víc vtipu.

• 27.3.2016  00:35

Na takovýhle horororech je nejhorší, že jsou uvěřitelné.

• 13.3.2016  19:33
    Pixely (2015)

Se Sandlerem sem neviděl žádný film asi 10 let a u Pixelů sem se občas zasmál, ale už natočil lepší komedie.

• 13.3.2016  00:58

Proč to musí bejt tak dlouhý?

• 15.10.2015  15:19
    Chappie (2015)

Nevím proč, ale trochu mi to připomíná Číslo 5 žije. Asi to bude tím robotem.

• 5.8.2015  22:00

Tenhle díl jsem kdysi viděl, ale zapoměl jsem na to. Tak jsem si ho dal znovu. Proto je dobrý se registrovat na CSFD, aby se to nestávalo.Taková oddychovka nic extra, ani žadný propadák. Fanouškovi, který hltá Resident Evil se to bude líbit.

• 5.8.2015  21:50
    Ant-Man (2015)

Letos druhý film ze studia Marvel. Musím přiznat, že se mi líbil víc, než Avengers 2. Dobrá kombinace akce + vtipné hlášky.

• 5.7.2015  13:25
    Méďa 2 (2015)

Říká se, že opakovaný vtip není vtipem, ale tady to funguje. Akorát 125 minut je dost dlouhý.

• 21.6.2015  21:17

Četl jsem nějaké recenze a měl jsem strach, že to bude blbost. Bál jsem se zbytečně, Joss Whedon odvedl dobrou práci. Kombinace akce a vtipných hlášek, zvláště Tony Stark perlí. Příběh je klasický nějaký padouch chce zničit svět a Avengers ho musí zastavit,

• 10.6.2015  23:31

Do třetice všeho dobrého a zlého. Tentokrát panu Millsovi zavraždí exmanželku a hodí to na něj. On musí očistit své jméno s pomocí kamošů z tajné služby.

• 10.6.2015  00:53
    Kick-Ass 2 (2013)

Jelikož první film byl vydělal docela dost peněz tak přišla dvojka. A stejnými herci, ale bohužel už bez Mattew Vaughna. Čekal sem to horší, protože pokračovaní úspěšných filmů se snaží kopírovat originál a ne vždy to dopadne dobře. Hrdinové prvního filmu jsou o pár let starší, bojují proti staronovému padouchovi, pouze s jiným jménem. Zuřivec si oblékl matčin sado maso kostým a stal se z něj Vyjebávač.

• 6.6.2015  15:14
    Orphan (2009)

Manželský pár se dvěma dětmi se rozhodne adoptovat další dítě. Po jedné návštěvě sirotčince si zamilují jedno děvčátko jménem Esther. Esther umí pěkně malovat, hraje na klavír, hodí hezky oblékaná, má schovanou bibli s obrázky a je nějaká divná.

• 2.6.2015  06:43
    Vrána (1994)

Vítr se zvedá a začíná vát, vrána už přilétá, zas můžeš vstát a běžet jak šílenec tam, kam jsi chtěl, kéž bys jí tak ještě políbit směl. A pak letíš dál a musíš se smát. Budou se divit a budou se tě bát. Takhle to zpívá Daniel Landa a tak nějak je to v tom filmu.

• 26.5.2015  20:59

Je zajímavé jak se s věkem mění vkus. Když sem to viděl zamlada tak sem se zasmál víc a nebo si to špatně pamatuju? Je to podobný humor jako u pana účetního.

• 24.5.2015  20:40
    Gattaca (1997)

Podle výborného hodnocení sem se těšil na kvalitní film, ale byl jsem zklamán. Prakticky celý film sem se nudil a čekal sem na závěr, jestli bude happy end nebo ne. Trocha napětí byla v tom zdali bude obviněn nebo odletí na vysněnou cestu do vesmíru. Film nám vysílá poselství a na konci musí být nutně i poučení. Pokud si půjdete za svým cílem můžete ho dosáhnout i když jste jakkoliv slabí jedinec.

• 21.5.2015  22:16

Čekal jsem slabší odvar Slzy slunce, ale film mě docela nadchnul. Místo afriky je tu asie, místo Bruce Willise je tu Djimon Hounsou atd. Tohle téma už tu bylo několikrát malá speciální jednotka musí vyřešit těžký úkol a postavit se mnohonásobné přesile. Tentokrát zachránit krásnou Diane Kruger ze spárů talibanu. Myslel sem si, to bude klasické béčko, ale tenhle film rozhodně nenudil. Měl napětí od začátku do konce a byly tam záběry i na drsnou přírodu.

• 21.5.2015  19:14
    Gran Torino (2008)

Clint Eastwood režíruje a hraje ve skvělém dramatu. Ve svých bezmála osmdesáti letech dokazuje, že na věku nezáleží. Podle popisu je to psychologické drama, ale je tam hodně černého humoru a politicky nekorektních hlášek takže jsem se i zasmál. Role drsňáků patří ke Clintovi odjakživa. Jeho postava je na začátku velký opruz všechny okolo sebe nesnáší a nejvíce přistěhovalce, včetně svých vietnamských sousedů. Postupně si k nim ale najde cestu a ti ho pomůžou zlidštit. A na konci se můžeme těsit na nějaký hrdinský kousek.

• 4.5.2015  21:12
    THX 1138 (1971)

Film o totalitní společnosti, která diktuje co máš dělat, co si máš myslet a s kým bydlet. Všichni mají stejné oblečení a stejný účes. Máš problémy? Jdi se pomodlit k automatu nebo si vem drogy. To funguje do chvíle kdy dva spolubydlící k sobě začnou projevovat zakázané city. Jelikož velký bratr vidí všechno tak musí následovat trest a jeden ze zamilované dvojice musí být zničen.

• 4.5.2015  17:50

Postapokalyptická, černobílá sci fi bez dialogů, kde Jean Reno hraje zápornou postavu . Ve filmu je asi deset lidí a prakticky nic se tam neděje.

• 19.4.2015  21:44
    Kameňák (2003)

Film složený z vtipů, které většina z nás zná. Já jsem se docela bavil nevím proč to všichni odsuzují.

• 19.4.2015  21:10

Prosím dívku, která mě zachránila, aby se přihlásila, neboť. Co neboť? V tom je ten fór.

• 19.4.2015  19:35
    Spark in The Dark (TV pořad) (2013)

Pro všechny milovníky hard and heavy.

• 18.4.2015  17:15

Dobrá akce, dobrý hlášky, dobrý herci skvělý film.

• 14.4.2015  20:31

Je zajímavé, že i když je to už 7. díl pořád to baví. Nějaká velká dějová zápletka se nedá ocěkávat, ale je to jedna velká akce a skvělé. A na závěr důstojné uctění památky Paula Walkera.