Lidožrout (2002) odpad!

"Film" alias neherci a záběry žraloka z dokumentů. Sem tam se objeví plastová hlava žraloka, která ani neotevírá a nezavírá tu svoji hubu a navíc se objevuje někde v mělčině, kde je půl metru vody, ale to je tak asi vše, co se týče "speciálních efektů". P.S. Zažalujte někdo Davida Wortha za to jeho vykrádání:-)

Útok dvojhlavého žraloka (2012) odpad!

Od tohoto filmu nemůžete čekat nic velkolepého a ani chytrého. Vlastně, Asylácké filmy takhle brát NEMŮŽETE!

Čelisti 3 (1983)

Levné, naivní, nezáživné, "3-D", žralok odporný...zbytečné pokračování, které velkolepý titul ČELISTI zatáhlo do sr*ček.

Čelisti 2 (1978)

Průměrné pokračování, které nenudí, ale také neoslní.

Čelisti (1975)

Ani by člověk neřekl, jaké problémy natáčení doprovázely. Spielberga chtěli dokonce vyhodit a sám uvažoval o sebevraždě, protože natáčení se o dva měsíce prodloužilo, se žralokem byly věčné potíže, rozpočet stále stoupal. Ale to, co z toho vzešlo, Spielberga hodilo na vrchol.

Čelisti: Pomsta (1987)

Jediné, co stálo za to, byla asi ta hudba (i když na Williamsonův soundtrack to zdaleka nemá)

Schindlerův seznam (1993)

Pan Spielberg je úžasný člověk s obrovským talentem. Nedokážu si představit, že by tento film točil někdo jiný. Spielberg-Kamiński-Williams jsou trojka, která už nám ne jednou předvedla, že jim to spolu svědčí. Podle mě jinak není třeba k filmu psát hodnocení; nechci psát něco, co už tady dost krát zaznělo. Mé hodnocení vypovídá samo o sobě.

Insidious (2010)

Čekal jsem něco jiného od tohoto filmu, a tak jsem byl celkem zklamán. Přijde mi celkem amatérské do hororu dát pasáž, ve které se chtějí propojit s jiným světem tím, že si nasadí plynové masky a spustí "seanci".