Zlatá růže (1982)

2.díl politicko-historické série s westernovými prvky, odehrávající se v Rumunsku v polovině 19.století. Předchozí díl: Skalní cesta, následují Vzpoura podsvětí, Stříbrná maska, Náhrdelník a Za všechno se platí.

Kapsy plné dynamitu (1971)

Čtyři pecky s tím, že až se mi to podaří vidět neořezané a s titulkama, půjdu na 5 a kdybych měl náhodou někdy štěstí vidět to na velkém plátně, půjdu i na 6 :-) Každopádně u mě šlo o dlouho chybějící dílek hned dvou skládaček - "Leone" (poslední jeho do té doby neviděný western) a "Morricone" (známá a suprová hudba, jenom jsem pořád nevěděl, ze kterého filmu). Dovedete si představit to nadšení, když se mi tímhle filmem (byť viděným na malé obrazovce, s ořezem a ne zrovna ideálním dabingem, navíc s rušivými vlivy okolo) obě tyto skládačky propojily...

Umění milovat (1989)

Krátce po listopadu 1989 uvedeno v tehdejší ČST, tudíž existuje i český překlad.

Pipi v zemi Taka-Tuka (1970)

to Šimpy: Omyl, film u nás v kinech ŠEL, a to přímo pod téměř stejným názvem (bez třetího "p" ve jméně :-) ) v 1.polovině 70.let (premiéra byla 1972 nebo 1973) společně s dalšími dvěma celovečerními filmy Pipi Punčochatá a Ahoj, Pipi!

Policajt v Africe (1978)

Zajímavost: Film byl do čs.kin uveden (jako první ze Spencerovy "policajtské" série) v létě 1981, aspiroval tehdy na jeden z největších návštěvnických hitů roku. Po několika měsících byl však v tichosti stažen z distribuce kvůli aktuálnímu bojkotu Jihoafrické republiky, kde se snímek z větší části odehrává. Do dlouhé řady menších kin na vesnicích se tak tento film nikdy nedostal, k pramalé radosti jejich vedoucích...

Princ z dalekého světa (1976)

Zmodernizovaná hraná a animovaná pohádka, uvedená na přelomu 70. a 80.let i v našich kinech

Týden bláznů (1971)

Poslední z úspěšné trojice historicko-dobrodružných filmů o zbojníkovi Angelovi. Předcházely Angel a sedm koní a Věno kněžny Ralu. Všechny uvedeny začátkem 70.let i v našich kinech - viz dobové plakáty Zdeňka Vlacha. Týden bláznů běžel naposled v 80.letech v ČST, ovšem nelogicky bez předchozích 2 částí.

Věno kněžny Ralu (1970)

Jeden z úspěšné trojice historicko-dobrodružných filmů o zbojníkovi Angelovi. Další dva jsou Angel a sedm koní a Týden bláznů. Všechny uvedeny začátkem 70.let i v našich kinech - viz dobové plakáty Zdeňka Vlacha.

Angel a sedm koní (1970)

Jeden (možná právě ten první) z úspěšné trojice historicko-dobrodružných filmů o zbojníkovi Angelovi. Následovaly Věno kněžny Ralu a Týden bláznů. Všechny uvedeny začátkem 70.let i v našich kinech - viz dobové plakáty Zdeňka Vlacha.

Totul se plateste (1986)

6.díl politicko-historické série s westernovými prvky, odehrávající se v Rumunsku v polovině 19.století. Předchozí díly: Skalní cesta, Zlatá růže, Vzpoura podsvětí, Stříbrná maska a Náhrdelník. V ČSSR uvedeno v kinech pod názvem Za všechno se platí, premiéra byla tuším na podzim 1988.