Hotel Mumbai (2018)

Já jsem opravdu ráda, že žiji v Čechách a dovolená na Moravě je tak báječná...Děsí mě jakýkoliv fanatismus a tihle "bratři", co vraždí, kdo ví proč a vrahy dělají už ze svých dětí. Děsí mě, že tento úžasně natočený film je dle reality a že tahle realita se má stát součástí našich životů. Herci byli všichni výjimeční a ještě chvíli budu mít z napětí ztuhlý zátylek.

Vlastníci (2019)

Protože to bylo jako na našich schůzích, protože máme v domě taky paní Horvátové (hned několik) i pana Kubáta a protože filmy o lidské blbosti mě baví, dávám 4*. Klára Melíšková se mi líbí čím dál víc.

Skleněný (2019)

Rozpolcený James McAvoy byl opět dokonalý. Jinak díky němu a té pointě na konci dávám za 3*, jinak mě to totiž moc nebavilo. Doktorka mě iritovala po prvních pěti minutách.

Cukrář (2017)

První dojem z Thomase jsem neměla vlastně žádný. Ale některé scény např. s maminkou Orana, kdy aniž by cokoliv řekl, jsem vyčetla z téměř nepohnutého obličeje úplně všechno, mě dostaly. Ten člověk snad zapojil do svého výrazu i řasy! No a klasicky hudba - na tu já hodně dám, umocnila mé emoce, dát méně jak 5* nelze.

Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)

Už nevydržím čekat do poslední epizody s hodnocením. A budu pět samou chválu. :) Humor Dejvického divadla mám ráda, dílko je to vydařené a vtipné. Herecké výkony jsou luxusní. Vtělení Jardy Plesla do role Richarda III., následky oblékání Charlieho Sheena, excelentní Ivan Trojan v roli Spejbla či Klára Melíšková a Václav Neužil coby Eva a Vašek…toto všechno a mnohem víc mě rozesmálo a bavilo. A tak vstávám z gauče, nadšeně tleskám a křičím BRAVO. A těším se na pondělí :)

Jana Eyrová (1996)

Toto zpracování Jany Eyrové se mi nelíbilo, ani herecké obsazení. O jiskření mezi hlavními postavami se nedá vůbec mluvit. A to zázračné uzdravení pana Rochestra na konci....Za co já dávám dvě hvězdy?

Zrodila se hvězda (2018)

Co to s těmi kluky hereckými je? To vážně nejen, že jsou výborní herci, sexy chlapi, ale ještě skvěle zpívají?? Po Ewanu McGregorovi, Benu Barnesovi, Ryanu Goslingovi, je tu Bradley Cooper! Lady Gaga zpívat umí, ale to jsme věděli (i když to není zrovna můj šálek kávy), její ztvárnění Ally bylo přirozené a přesvědčivé. Jak už jsem jednou psala, já nepotřebuji být vždy nutně šokovaná a tak ten blížící se (předvídatelný) konec mi svíral žaludek už dobře od poloviny filmu. A tak po 15-20 min jsem věděla, že dám za 5*. Pro mě skvěle zahraný, krásný a dojemný film.

Je třeba zabít Bona (2011)

Je-li vám blízká klubová atmosféra, trápení rockových amatérských kapel a jejich touha proslavit se, bude se vám to líbit. Tak jako mně. Herecké ztvárnění Neila - paličatého , hrdého až otravně, se superschopností dostat se z problému do ještě většího, je díky talentovanému (opravdu úžasně zpívá :) )Benu Barnesovi skvělé.