Agresivní virus (2014) (seriál)

Haha! Našlo by se spousta výhrad ale je to pecka upíří věcička, mám upíry rád takže cajk. Děda super, deratizátor mega super a obludky taky dobrý. Prostě kdo má rád upíry ať si to zavdá

Anděl Páně 2 (2016) odpad!

Jak řekl Kamil Fila, tohle už fakt nedavam...

Anthropoid (2016)

Že se i dnes najdou lidé, kteří stále pochybují o smysluplnosti této operace mi prostě hlava nebere. Měli byste se stydět. Hrdinové, čest jejich památce.

Avatar (2009)

Chtěl jsem dát 4 hvězdy, protože se mi film nelíbil zase tolik. Obzvlášť mi vadilo neustálé hulákání a kvičení těch modrých tarzanů, které mi připomínalo pohřeb v Jemenu nebo procházku v Předlicích nebo v Mojžíři v Ústí nad Labem. Nicméně potom jsem si uvědomil, že rozumně uvažující člověk by měl ocenit stránku řemeslnou, inovační, prostě filmařskou. Asi není sporu, že Cameron je prostě ikona. Takže film jako takový je fajn dobrodružství na né úplně plné hodnocení, ale vzhledem k okolnostem je třeba přitlačit. Nejlepší postavy? Manažerys (co jste tam vy smažky hulili? stromů je tady hafo) a hlavní zelenej mozek (you just get soft!). Nejlepší scéna? Popíjet kafíčko ze svého velkého, letajícího, železného oře a sledovat jak raketky mastí jedna za druhou do toho přerostlýho dubu.

Avengers: Age of Ultron (2015)

No co na to říct, prostě to je takové, jak asi všichni očekávali. Akční film, sem tam nějaký ten joke a chvílemi hlubší momenty. Mě osobně se víc líbila jednička, ale tenhle film nezklamal. Nemá cenu z toho dělat vědu, když člověk po celém týdnu v práci chce hodit pohodu, tak prostě vyplázne 170 za lístek, koupí si popcorn a kolu a jde si odpočinout u dalšího komiksového filmu. Myšlenkový prut na závěr: Jak dlouho ještě tahle vlna popularity a úspěchu marveláků vydrží? PS: Hodně se mi líbil komentář Kamila Fily (Tetsuo) ohledně tohoto filmu a jeho kritika Mirky Spáčilové, doporučuji.

Birdman (2014) odpad!

Je to jednoduché, dovolím si hrozné foó paá. Z komentářů některých mých oblíbených uživatelů, z komentářů některých mých "oblíbených" sluníček, z toho co mi říkal bracha (ještě teď se chudák vzpamatovává, protože vám intoušům zase neletěl) a z traileru, jsem se rozhodl dát odpad, aniž bych se kdy na tohle oskarovské veledílo podíval. To si radši po 27x pustim nového Mad Maxe

Blade Runner (1982)

Bože, to si radši příště pustím věřte nevěřte. Já na tyhle filmy asi nejsem dostatečně intelektuálně vybavený, táhne se to jako velbloudí hovno, všichni furt někam čumí jako by byli na tripu.. no co na to říct, prostě klasická vyfetovana přeceňovaná blbost. Uznávám ale, že ta scéna jak se replikantka vydávala za panenku měla ten správný feel a byla napínavá. Ale to na kult fakt nestačí. Moje panenka souhlasí btw

Blade Runner 2049 (2017)

No borci tak to se s jedničkou vůbec nedá srovnávat. To byla téměř nedivatelna přeceňovaná blbost co na půl nedávala smysl, ale mě dva dobrý momenty. Tohle je naopak poctivý dobrý sci-fi film, kde už od začátku o něco jde a něco se tam děje. A dává to kurva smysl. No a k tomu ta super temná atmo o který všichni básní v jedničce. Tady k ní aspoň přidali příběh.. takže za mě kvalita a pohoda. A na to jak to bylo dlouhý mi to uteklo docela dobře a nenudil jsem se. Zajímalo by mě jaké by to bylo pokud bych neviděl jedničku.. těžko říct, ale tu už si nikdy znova pouštět určitě nebudu 😀