Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi
  • Animovaný

Lovci pokladů (2004)

Ale jo,mně se to docela líbilo.Akce je zde docela dobrá,taky napětí a výkon Nicolase Cage jsou dobré.Tento film si rád pouštím vícekrát...Sekundující herci jsou zde taky dobří.Jinak režie a střih jsou dobré.

plakát

Arrow - Klid (2014) (epizoda)

Arrow a epizoda Klid si ode mě zaslouží 3 hvězdy.Hlavní protagonista je docela "sympaták" a sekundující herci jsou taky dobří.Tento seriál je výborný a tato epizoda je celkem dobrá a napínavá a taky je zde hodně akce a sem tam i porce romantiky.Arrow si moji pozornost a úctu určitě zaslouží.Tento seriál je poctou mezi ostatními seriály a maskovaný hrdina střílející šípy se mi líbí a ona blondýnka v týmu je sympatická taky...

plakát

Hercule Poirot - Milionová loupež (1991) (epizoda)

Podle mě to je velmi dobré.David Suchet je můj oblíbenec.Poirot je kriminální génius.Dávám 4 hvězdy.Tato epizoda je výborná a poenta je velmi dobrá a děj je solidní.Proto dávám 4 hvězdy a 80 procent.

Tři mušketýři (1993)

Mně se to líbilo docela hodně.Akce je zde dobrá.Dávám 4 hvězdy.Sheen je zde dobrý a hudba a kostýmy jsou zde solidní.

Autosalon (2005) (pořad)

Dávám 3 hvězdy.Jsem jen laik,ale tento pořad je dobrý,a to automobil nevlastním a nejsem vyloženě fanoušek automobilů.

Krotitelé duchů (1984)

Výborný film s duchařskou tématikou.Dávám 80 procent a 4 hvězdy.Tento snímek je laděn na žánr scifi.Film Krotitelé duchů je kultovním filmem a mně se docela líbí.Hlavně výkon Billa Murrayho a hezké Sigourney Weaver.Tento scifi snímek má i prvky komedie a občas je i vtipný a napínavý a nechybí zde ani porce akce a o zajímavé momenty zde není nouze.

plakát

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Trochu slabší než-li jednotka.Vcelku však dobré.Kostýmy a režie dobré.Hudba je solidní.Dávám 3 hvězdy.Hlavní a sekundující herci jsou zde dobří.Dějová linie tohoto filmu není špatná.Za mě 60 procent.

plakát

Kutil Tim - Problémy v komunikaci (1997) (epizoda)

Tato epizoda není špatná.Sem tam je i zábavná.Dávám 3 hvězdy.Tim je zde docela vtipný.Taylorovi jsou docela milá a zábavná rodinka...60 procent si tento díl určitě zaslouží.Tato epizoda se mi líbí.Nešikový kutil Tim pokazí opět,co se dá.

plakát

Kutil Tim - Nejlepší výlet je bez rodičů (1997) (epizoda)

Nešikovný kutil Tim Taylor tentokráte mimo domov.Pobývá tentokráte na hotelu.Tim je v Detroitu s rodinou na výstavě domácích spotřebičů.Tato epizoda je celkem dobrá i komická.Dávám průměrné hodnocení a 3 hvězdy.Tři synové od rodiny Taylorovi se chtějí osamostatnit.Tato epizoda se mi líbí a je občas i komická.Podle mě je to mírně nadprůměrný díl a Tim Allen si zde s Jill a syny docela užívají...Ani začátek této epizody u Taylorovi rodiny doma není špatný.Jill si se sousedem Wilsonem docela ohledně hudby rozumí.Tato epizoda,kde se objeví na výstavě spotřebičů sem tam i Timův kolega Al Borland je zábavná a zaujme.Mám rád seriál Kutil Tim a proto dávám ony 3 hvězdy a 60 procent hodnocení této epizody.

plakát

Simpsonovi - Vševidoucí brýle (2014) (epizoda)

Podle mě to bylo dobrý...Určitě nadprůměrný díl.Dávám 4 hvězdy.Epizoda s brýlemi se mi líbí.