Tři bratři (2014)

Zajímavě zpracovaný styl české pohádky, udělal na mě dojem, protože to není již takové klišé, jako většina :) 4*

Mexičan (2001)

Bčkový film se super herci ale né přiliš nápaditým scénářem. :) 3*

Hvězdy nám nepřály (2014)

Na dnešní poměry slušné love story, které obsahuje super atmosféru, soundtrack a herce, ale ovšem neskutečně ohraný příběh, který již ke každému love story patří. Nemám filmu co vytknout snad jen ohraný příběh. :) Film nemusí působit na každého nějak vábně, ale podle mě si zde většina najde svoje místo. 4*

Městečko South Park (1997) (seriál)

Nostalgický, sprostý, hrozný, rasistický, bláznivý a nacistický seriál? Jo to je south park.. Tento seriál se nemusí líbit každému ale pokud milujete rasistický humor a sprostotu, své místo si zde najdete.. 5*

Gravitace (2013)

Výborně až dechberoucně natočený film, který avšak nemá příběh.. Film není vlastně o ničem ale efektově je toto snad jeden z nejlepších filmů světa..:) 5*

Indian (2008) (pořad)

Dobrý Game-Page, dovoluji si říct z amatérského prostředí, který mě oslovil :)

Re-Play (2009) (pořad)

Na dnešní dobu dobrá Game-Page, ale ovšem, originál, který asi každý sledoval ještě na ČT1, je prostě originál.

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Tento horor mi příjde jako jeden z nejkrvavějších hororů dnešní doby, je zde velice zajímavá, ačkoliv již používaná zápletka z předešlých dílů tohoto konceptu. Ovšem, pokud se chcete dostat do situace, kdy si budete muset říkat ,,Je to jen film'' tak tento krváček doporučuji!

Alenka v říši divů (2010)

Dobře natočený celovečerní Fantasy a Rodinný Film, který z počátku nemusí zaujat, ale příběh se postupně sám rozjede a samotný záběr filmu je skvělý :) 4*