Top Gun: Maverick (2022)

Vidím to mezi 4 až 5, ale podlehnu tlaku okolí a dám za 5. Myslím si, že do TOP 3 roku 2022 bude jednoznačně patřit. Tom Cruise zraje jako víno.

Na hraně zítřka (2014)

Nechápu, že podruhé se dívám až po 7 letech. Snad pokračování opravdu natočí, i když si myslím, že jednička nemůže být překonána.

Vymítač (2017) (seriál)

One man show v TOPU. Wódeczka, szlugi i pizza. Przyneta gotowa!

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Nikdy by mě napadlo, že mě dokáže zaujmout anime, a ještě k tomu z Japonska. Upřímně anime není můj šálek kávy, ale díky Netflixu jsem dostal možnost zhlédnout Zápisník smrti a ve všech směrech mě zaujal. Hlavně svými zvraty a perfektním dějem. Ano, ke konci trochu docházel dech, ale první polovina seriálu byla prostě skvělá.

Gangy z Birminghamu - Série 4 (2017) (série)

3 herecká esa, musím říct, že tohle se moc nevidí. A rozhovory mezi AB a TH jsem si opravdu užíval.

Gentlemani (2019)

Sbal prachy a vypadni, Podfu(c)k a teď Gentlemani -> skvělé obsazení, kvalitní a zajímavý příběh, skvělý britský humor = Skvělá zábava a zatím vždy skvělý Guy Ritchie.

Rozčarování (2018) (seriál)

Futurama je dobrá, Simpsonovi jsou lepší, ale tohle je přesně podle mého gusta humor.

Casino Royale (2006)

S odstupem několika od Casino Royale se jedná o doposud nejlepšího Bonda v podání Craiga. Škoda jen, že si tvůrci sáhli na vrchol hned s prvním filmem. Drží hned několik NEJ. Nejlepší herečka, nejlepší záporák, nejlepší předloha a zvrat. Tomu filmu prostě nic nechybí. --- Rozpočet / výdělek / rozdíl / počet dní odehraných v kinech: $150 / 599 / 449 milionů / 122 dní < 3,99 > násobek rozpočtu.