Lalola (2007) (seriál)

Zábavné a geniální, úžasné zpracování a perfektní nápad. Při sledování jsem se bavil a nenudil i když některé postavy byly velíce otravné  jako například otravná , dcera šéfredaktora redakce  ale co by to byl za seriál bez někoho kdo vám nepůjde na nervy.  Obsazení taktéž vynikají Luciano Castro a Carla Peterson v tom to seriálů podávají skvělé herecké výkony.

Legenda o perlách naga (2017)

Hlavní postava a taky i druha hlavní ženská postava se mi moc nelíbila neboť oba byly docela otravné a to mnohdy. Oba postavy byly špatné napsané, nelíbil se mi jejich charakter atd. Zvířátko hlavního hrdiny bylo docela roztomilé. Co se týče filmu tak je to v celku docela dobrá podívaná s dobrým provedením a zpracováním, škoda že film trochu kazila ne-sympatie dvou hlavních postav které jsem již zmiňoval. Film jinak krom toho samozřejmě není špatný právě naopak je docela hezký.

Legenda o Vánocích (2007)

Líbilo se mi prostředí kde se film odehrával, hezký a dojemný příběh s perfektním zpracováním. Úžasný příběh o Santovi s vynikajícím provedením.

Libenjyeo (2018)

Slušný akční korejský snímek s docela dobrou akci. Po zhlédnutí traileru jsem se rozhodl že to musím z kouknout. Výborná akce s dobrou bojovou choreografii i se solidním dějem i když mohl by být lepší ale i tak docela dobrý. Hlavní představitel (Bruce Khan) se opravdu uměl rvát, škoda že bojových scén s hlavním představitelem nebylo víc a také je škoda že ty akční scény nebyly natočené tvrdším způsoben možná bych šel s hodnocením i výš.

Maktub (2011)

Opravdu krásný a velíce dojemný  snímek a to v plné kráse, vše  je dokonalé i dobře zpracované. Velice krásný film a hlavně dobrý film, ve snímku není nic špatného vše  je perfektní  což je dobře. Každý svojí roli dobře zvládnul a dobře zahrál, opravdu výborný  film který je plný lásky a plný krásných i dojemných momentů.

Martial Law - Stav ohrožení (1998) (seriál)

Nejlepší americký seriál s kriminální tematikou  aspoň dle mého úsudku, každý díl je dobře zpracovány a to jak z první serie tak i té druhé, skvělá akce i humor v jednom. Sammo Hung byl v této roli naprosto úžasný a co si budeme povídat, bez něho by to byl další paskvil. Co se tyče akce tak jednoduše paráda tak samo i  humor, ten byl velice solidní.