Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

moc príjemny film, a o to je to zaujímavejšie že ide o akčný film. Akčný film, ktorý je príjemny.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Niekto v tomto seriáli vidi len zalúbenie do krvákov typu SAW, proste niečo sprav inak umrieš, urobiš to blbo tak umrieš. Ale narozdiel od SAW či Battle Royal toto malo filozofickú hlbku, mnoho dvojzmyslov a scén pri ktorých sa proste musí človek zamyslieť aku cenu ma ludsky život. Každopádne moc dobre napísaný scénar, natočené scény boli užasné, diváka dokazal príbeh proste udržať aj pri takej banalite ako hra s guličkami. Ale dufam že nebude 2 séria, bojím sa že by bola slabšia a už by to nebolo ono, v najlepšiom treba prestať.

Koňok-Gorbunok (2021)

"Prekladam z velrybštiny do konštiny." Zas to rusi dokázali, perfektne spracované staré ruské fantasy, užasne kostými a ešte užasnejšie kulisy. Kde sa hrabe Disney. Toto je kus umenia. Samozrejme nechyba aj moderný humor, takže nieje to take uplne že pre boomerov ale aj pre mladu generaciu.

K zemi hleď! (2021)

Paradny film, katastroficky film ktorý je v skutočnosti dokumentárnym filmom o našej dobe, o autoritách, o správaní, to aka je nastavená spoločnosť. Ja uplne verím že presne takto isto by to bolo keby sa na Zem rútila kometa a možno ešte horšie. Ja vždy dodávam, takato vec by nebola katastrofa, ale riešenie ! :D

Liga mužské moudrosti (2021) (seriál)

Len 52 % ? Boha vy ste chcípáci. Vynikajuci nastupca Českej sody. Takíto humor je potrebný v spoločnosti, hlavné je sa nepriposrať.

Nikdo (2021)

Rusák Najšuller zase ukazal Hollywoodu ako má vyzerať moderný akčňák, proste bomba, a predstaviť si to v crossoveru s Wickom, tak to by bol hotovy filmový orgazmus.

Rick a Morty - Série 5 (2021) (série)

Vynikajuci začiatok serie a spektakulárny koniec. Taktiež pár soundtrackov sa mi moc páčilo. Tvorcovia si v klučovych scenach davaju zaležať aj na hudbe, čo sa mi moc páči.

Solncepjok (2021)

Pokial chcete vojnový horor, tento film je jednym z nich.

South Park: Post COVID (2021) (TV film)

Neskutočna depresívna vízia.....počkať .......realita :D

To je demokracie (2021) (seriál) odpad!

To to je dobrý bizár :D :D :D to mnohy ministri propagandy blednú závisťou nad týmto počinom. K tomuto ani neni čo viac dodať, snad len to že je to určene pre deti a z toho ide des. Doslova vymyvanie mozgov. Verbal v podstate zhrnul všetko, a tu už fakt nieje čo viac dodať.