Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 1 bod
acidburns
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Komedie
Drama
Akční
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelní…
USA
Japonsko
Velká Británie
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Gungrave
(2003)
Kovboj Bebop: Lovec odměn
(1998)
Trigun
(1998)
Hellsing
(2001)
Šigurui
(2007)
Death Note - Zápisník smrti
(2006)
Ergo Proxy
(2006)
Samurai 7
(2004)
Samurai Champloo
(2004)
Blood+
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(2)
jfaba
rigante