sonB

sonB

Česko

• 10.8.2018  22:02
    Miss Hanoi (2018)

Velmi solidní krimi. Děkuju za zajímavý vhled do vietnamských životů. Dozvěděl jsem se docela zajímavé věci. Tu krimi linku to zajímavě oživuje a musím říct, že jsem docela koukal, jak to měla ta hlavní holka těžké. Moc pěkné a exotické lokace. Jinak oceňuji pokus o syrovější pojetí, nemusí to sedět každému, ale cením si pokusu udělat věci trochu jinak než je v místním dost nepestrém českém rybníčku zvykem. Abych jen nechválil, v krimi lince bych uvítal trochu lepší vysvětlení a závěrečný twist je sice docela překvapivý, ale konec je tak nějak náhlý. Uvítal bych nějaké doznění. Na druhou stranu postava kapitána Kříže ztělesněná Davidem Novotným film táhne a některé jeho hlášky rozhodně zlidoví a opravdu od srdce jsem se zasmál. Krimi by byla za velmi solidní 3 a půl hvězdy, ale maličko nadhodnocuji, protože se mi líbí snaha přiblížit český žánrový film aspoň trochu světu. Jen tak dál a příště s větším rozpočtem!

• 30.5.2015  10:38

přijemně nostalgická pecka pro všechny Erasmáky. Klapisch je takovej popisnej romantik, ale díky milýmu Durisovi to fakt funguje.

• 30.5.2015  10:36

Trojka se po nic neříkající Dvojce zase zvedla, je tam pár střihů, které nejdou moc po logice vývoje postav, ale jako takový "HEAT pro chudé" je to velmi dobrý.