Deadpool (2016)

Konečně Marvel napadalo natočit dobrou parodii všeho co kdy vytvořil. Nemohlo to dopadnout jinak než výtečně. Nečekejte minutu nudy, ale ani vážnosti.

Ghoul (2015)

REC po Česku. Jednoduchá lekačka.

Země zítřka (2015)

Myslím, že děti musí tento film absolutně zbožňovat.... To znamená že splnil úkol! Není nutno se zaměřovat na to, že kdyby se Eiffelova věž uměla rozpůlit asi by o tom všichni věděli nebo že si autoři přidávali do filmu věci, která se jim zrovna hodili. Film děti pobaví a to je jeho záměr.

Chlapectví (2014)

Film se dal zkrátit a to o nemálo. Vydělává jen na pověsti o tom jak dlouho byl točen přitom není ničím vyjímečný. Potřeboval by alespoň nějakou zápletku. Je to jen nafilmovaný život, který není ničím opepřený.

Cooties (2014)

Mrhání mojí oblíbenou tématikou.

Diktátor (1940)

Trochu táhlé jako bývá u starších filmů zvykem, je těžké zvyknot si na takovou rychlost když všechny nové filmy jsou tak uspěchané. Ale dokonalé originální a výstižné. Ten film má výbornou myšlenku, dnešní filmy ho nikdy nedoženou.

Špión (2015)

Snaží se být jako Kingsman nebo U.N.C.L.E ale zdaleko nedosahuje jejich kvalit.

Já, Earl a holka na umření (2015)

Je nemálo zajímavé že se opravdu snažili vyhnout kliše ze všech filmů typu "Fault in our stars". Myslím že to se jim celkem povedlo ale zaplatili za to tím že nechat se vtáhnout do děje v tomto snímku je téměř nemožné.

Gangster Ka (2015)

Český film dnešní doby je mnohdy ihned bez přemýšlení považován za odpadek... Ale tento film byl pro mne velikým překvapením /80%/

Max a maxipříšerky (2009)

Říkal jsem si že to asi bude horší bratr k Never ending story, ale pravdou je že je dosti odlišný a nedá se srovnávat s ničím jiným co jsem doposud viděl. Nejblíže byl asi k Alence v říši divů. Nezaujme každého ale podle mne dobrá podívaná.