Divočina (2014)

Jak vystřihnuté scény z filmu Into the Wild, který je mnohonásobně lepší. Přesto kvalitní.

Detaily (2011)

Tobey Maguire je herec, který se dost hodí pro psycho žánrů filmů. Nicméně tady mne neoslovil. Dle mého názoru má film dát člověku pocit odpočinku a ne ho takhle ždímat.

Znamení (2002)

Zaujal především tím že mimozemšťani se nechovají jako vetřelci. Narážím na scénu kde se otec dítěte diví, že když ukrojí návštěvníkovi tři prsty tak mu potom přijde otrávit dítě.

Ant-Man (2015)

Kvalitní podívaná kde nechybí humor ani nějaká ta vážnost. Předčil moje očekávání.

Spása (2014)

Čekal jsem více. Je to jen western ničím odlišný od jiných.

Konečně doma (2015)

Poměrně zajímavá odbočka od ostatních průměrných animáků.

Vanilkové nebe (2001)

Pekelně dlohý start jakéhokoliv příběhu který zaujme. Jinak standartní romantický film.

El columpio (1995)

Krátké dokonalé výborný snímek nepotřebující žádnou výpravu ani moc dalších věcí krom výborného nápadu.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Co je na tomto seriálu tak překvapivé? Seriálů tu již bylo spousty a nechci zakřknout recenzi tohoto ale je tu jedna věc, která nesmí zůstat beze povšimnutí. Točí se jeden díl za druhým a seriál nejen že nejde pomalu dějem ke dnu jako je to u všech zbylých 99% seriálů ale on nabývá dějem i složitostí, žije z překvapivých momentů ale i z děje který dokáže vtáhnout jako nic. Moc se těším na další vývoj. Za kvalitu samozřejmých 100% !

Zombieland (2009)

Něco co svět již dlouho potřeboval. Konečně pořádná komedie ze zombie světa. Výborná podívaná bez minuty znudění.