Americký sniper (2014)

Tento film splnil mé očekávání a vtáhl mě do děje už od první minuty v boji jsem si opravdu myslel že jsem tam taky. nejlepší role bradleyho coopra ve filmu o americké legendě mezi odstřelovači specialních jednotek US Navy SEA

Zelená míle (1999)

první film který mě emotivně tak dojal že jsem posledných 40 minut filmu nemohl přestat brečet. velice silný a emotivní příběh odsouzenců v celách smrti. jako předloha sloužila kniha od nejlepšího knižního autora Stephena Kinga. jak kniha tak i film jsou vinikající a je jen málo podobných filmů jako je zelená míle

Živí mrtví - Příští svět (2015) (epizoda)

konečně po více jak roce od smrti manželky si rick vrznul a znikim jinym než z tou která zachránila judith před vyhladovenim ve 3 serii tím že se doslova prosekala svou superostrou katanou přes hordu mrtváků aby přinesla sunar pro malou judith. Ano správně myslím tím michonne. už od příchodu do alexandrie sem doufal že mezi nima přeskočí jiskra a ejhle ono se to zrovna ted stalo jen doufam že to nebyla chvilková slabost a vydrží jim začínající vztah pěkně dlouho. P.S. Tomu nazaretskýmu tesařovy (Ježíš) dávam maximálně 5 dílů a pofrčí zpátky nahoru za Tátou

Živí mrtví - Není úniku (2015) (epizoda)

nejnapínavější díl celýho seriálu + neskutečný masakr mrtváků takhle bych schrnul dnešní díl. scéna kdy se rickovy zatmí před očima potom co chudáka carla trefil ten vypatlanej blbec ron (byl stejný hovado jak jeho fotr) ve chvíli když ho michonne probodávala svou supervostrou katanou jako uma turman v kill bill protože chtěl sejmout ricka a potom ta závěrečná scéna která začne tím že daryl jen tak ze srandy vystřelí z RPG-7 a zapálí vodu nasledný brutálním krvavý masakr o znovudobytí alexandrie až po scénu kde rick prosí všechny svatý aby carl přežil headshot byl tak napínavej že ostatní napínaví díli oproti tomuhle nic

Fakjů pane učiteli (2013)

jak se z bývalího zločince stane učitel který nemá vychozenou ani základní školu jen aby se dostal ke svýmu lupu který mu zakopala jeho kamarádka na údajným staveništi ze kterýho se najednou vyklubala nově postavená tělocvična a o bandě asociálů která kašle na školu a učitelovy kriminálníkovy to pěkně zavařuje tak právě otom je tato komedie čekal sem hodně ale když(POZOR SPOILER): Zeki vytáhl paintbalku a začal z okna střílet jednoho záškoláka za druhým tak sem se fakt už neudržel a vybuchl jsem smíchy jak malí dítě když vydí někoho spadnout na zem