Kick-Ass 2 (2013)

Dá sa povedať že tento film sa dá hodnotiť pozitívne. Pre diváka príjemný vývoj hlavných postáv. Chloe (Hit-Girl) nám vyrástla do krásy. Samozrejme isté prvky vo filme pôsobili stupídne ale to bol účel.

Riddick (2013)

Trocha škoda že v sérií došlo k úpadku, čo ale samozrejme súviselo s nižším rozpočtom.

Vážení přátelé, ano (1989)

Lasica v úlohe tragéda. Jeho ironický pohľad na starosti života v komunistických časoch odkrývajú obraz života našich rodičov v časoch, ktoré si dnešná mládež nevie ani predstaviť. Celkom dobrá vec na ktorú ale treba mať chuť.

Pot a krev (2013)

Waw toto som nečakal. Je to také bizarné až je to dobré.

Bourneův odkaz (2012)

Iba náhražka alebo imitácia inak by som to nenazval.

Ochránce (2012)

Ničím neprekvapil a preto sa nedivím ani pomerne mizerným ziskom. Tvorcovia stavili všetko na jednu kartu.

Stáhni mě do pekla (2009)

Keď je najlepšou scénou filmu moment, keď stará cigánka žužle blondínečke bradu tak je to zrejme dosť zlé a hovorí to samo za seba.

Machři 2 (2013)

V posledných filmoch Adam moc tlačí na pílu a tu sa to ukázalo. Maxi šialenej komédii by možno prospelo ak by bola trochu menej šialená a zakomponovalo by sa doňho možno trochu viac prvku ktorý sa volá dej.

Elysium (2013)

Zrejme sa už opakujem s tým že cením filmy s originálnym scenárom ale je to skrátka fakt. Nápad že rozdiely v spoločnosti sa prehĺbia do takej miery že vrchná vrstva, odletí z planétu na miesto blahobytu a bedač ostane chcípať v prachu na Zemi, bol vynikajúci.

Wolverine (2013)

No to snáď nie !!! Wolvi príde o svoje leštené drápky. To ma veľmi sklamalo. Polovicu filmu mu kopú riť preto, že mu blonďavá dievčina napľula do úst a potom toto. Pobúrilo ma to, úprimne povedané.