Spiderhead (2022)

Dosť prvoplánový koncept. Verím však, že veľkej časti populácie vec poslúži ako téma pre "boj" proti vakcínam.

Sebevražedný oddíl (2021)

Som trochu sklamaný. Možno som čakal trochu viac podoby napríklad so štýlom Deadpoola tzn. Rka. Nezmyselné dialógy ma ale vyviedli z omylu a táto záležitosť  je podľa mňa výrazne smerovaná pre mladšieho diváka.

Peacemaker - Season 1 (2022) (série)

Príjemné, nenáročné rozptýlenie. Tak trochu pripomínajúce prudko ľahko stráviteľné komédie od Arnolda S.. Obrovský pseudo hrdina s veľmi jednoduchým myslením. Rozdiel je hádam iba vo veľmi vulgárnych dialógoch.

Lví král (2019)

Velmi milé nové spracovanie. Kiež by oslovilo ďalšiu generáciu ako tú moju pôvodné animované spracovanie.

Batman (2022)

Bohužiaľ Pattinson zvláda iba dva výrazové prvky tváre. To je veľmi málo na stvárnenie Brucea a jeho alterega. Bale túto úlohu zvládol oveľa lepšie asi pre to v rozhovoroch s úsmevom hpdnotil výkon jeho nástupcu. Naopak iný maskovaný herec ma prekvapil milo. Farrell bol veľmi dobrý De Niro z plastelíny. Bavil ma.

Zbožňovaný (2021)

Lepší priemer oproti podobným filmom tohto žánru z českej produkcie.

Nebezpečný (2021)

Citit, ze Scott zdedil cosi zo svojho otca. Budem sa tesit ked dostane prilezitost to vyuzit v poriadnej ulohe. Tato to rovnako ako mnohe ine pred tym urcite nebola.

V létě ti řeknu, jak se mám (2022)

Filmom sa zrejme chceli dostať do bežných vzťahov ľudí. Skutočnosť je taká, že výsledok je veľmi povrchný, neosobný a divák sa nemal ako zžiť s príbehom postáv. Za mňa strata času.

Texaský masakr motorovou pilou (2022) odpad!

Veľmi zlé. V hororovom svete sme si zvykli na nalogické postupy jednotlivých postáv. Toto ale prerazilo dno. Prirátam k tomu feministický orgazmus a vychádza mi z toho odpad!

Matrix Resurrections (2021)

Zbytočne by sme chodili okolo horúcej kaše. Tak ako bol prvý diel nadčasovo originálny scenárom a šťastný na obsadenie. Tak veľmi tento diel odkazoval na sentiment k úspechu celej trilógie. Žiaľ čerpať z úspechu z pred vyše dvadsiatich rokov je málo kedy možné. Toto je iba ďalší neúspešný príklad zlej recyklácie. Všetko čo bolo v tomto filme nové oproti klasike bolo nezaujímavé, rušivé a stupídne.