• Krátkometrážní

Konspirátor (2010)

Krásna ukážka, že politická "spravodlivosť" fungovala efektívne v každom čase. McAvoy opäť presvedčivý.

Pravidla moštárny (1999)

Mimoriadne silný film a dielo. Toľko dojímavých osudov spojených do dvoch hodín, to sa nepodarí len tak. Výrazná téma materstva zobrazená z oboch strán pohľadov bola výborne filozoficky spracovaná. Teší ma, že sa podarilo knižnú predlohu tak skvele pretaviť na plátno. Herecky zvládnuté nadpriemerne, hoci mne osobne Maguire vždy tak trochu vadil.

Selena Gomez: Good For You (2015) (hudební videoklip)

Opät sa nejde nevyhnút porovnanie Selena a Miley Cyrus. Obscénne a nechutné gesta vs. nádych veľmi jemnej erotiky. jednoznačná voľba pre Selenu, a to už len výzorovo keď hodnotíme.

Ellie Goulding - Love Me Like You Do (2015) (hudební videoklip)

100x vydarenejšie než samotný film alebo kniha. Sympatická Ellie a pekne precítená a vystupňovaná pesnička.

Carly Rae Jepsen - I Really Like You (2015) (hudební videoklip)

Veľmi vydarený počin mne osobne nesympatickej speváčky. Angažovanie Toma Hanksa poriadne dvihlo úroveň klipu. Mňa pobavilo vizuálne aj zvukovo.

Britney Spears feat. Iggy Azalea: Pretty Girls (2015) (hudební videoklip)

Podľa názvu piesne by som čakal nejaké pekné baby a tam zase len vypasená Britva a obrkufr kocúra Azraela s hlasom káčera. A deti nadšene tlieskajú.

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Pán skutočne len troška teplý režisér pokračuje v ságe nezmyselných a antihumorných kravín. Že podobný bezduchý žáner valcoval kiná v Čechách a na Slovensku len potvrdzuje spiatočnícku mentalitu príslušníkov týchto národov. Niet preto divu, že sa v týchto končinách darí politikom a "podnikateľom".

Gia (1998) (TV film)

Film o "celebrite", ktorej prínosom tomuto svetu bolo vystavovanie peknej tváre vyšperkovanou bezuzdnou nahotou, lesbicko- homosexuálne orgie a keď už ani to nestačilo tak bolo nutné vyskúšať všetky omámne látky a drogy, aké boli len dostupné. Klasický životný príbeh každej modelky, rozumej lacnému kusu mäsa v pozlátku noblesy. Len s tým, že táto krásavica stihla dostať aj špeciálnu chorobu ako čerešničku na torte. Krásny príklad pre ďalšie mladé následovníčky. Či Angelina naozaj hrala, o tom by som veľmi pochyboval. Hrala asi tak ako Charlie Sheen v Dva a pol chlapa. Z veľkej časti seba, aspoň čo sa jej mladosti týka.