Já, Olga Hepnarová (2016)

Hmm.. dokonalý film o tom ako popravili chorého človeka miesto toho aby ho liečili. Tento film ma veľmi zasiahol a chytil za srdce obrazne napísané. Lesbické scény boli prehnané a za to dávam o hviezdu menej, každopádne na tom všetkom je smutné to, že hladala pomoc a bohužial jej nikto poriadne nepomohol a skončilo to tragédiou ako pre ňu tak pre ľudí čo tam zomreli.

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Toto je proste top strop! To je najlepší seriál aký som kedy osobne videla. Výborné herecké výkony, napínavé, prostredie proste výborne prispôsobené tej dobe. Teším sa na 4/2020.

Řbitov zviřátek (2019)

Bezkonkurečná amatérska nuda. Dve hviezdičky dávam tej krásnej mačke, ktorá bola súčasťou filmu.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Tento seriál ma tak nadchol , že sa mi sníva skoro každú noc o tejto veznici. Zo začiatku nudný seriál o Piper, ktorá sa zaplietla s pašovaním drog a tak si to ide odsedieť. To čo sa, ale dialo každým dielom ma fakt bavilo, super ,,prostredie,, super herecké výkony za mňa proste jednoznačne TOP! Doporučujem, každému sa na to pozrieť. Jediné mínus je, že prvá séria bola nadabovaná a ostatné s titulkami, ale ani tento mínus ma neodradí odobrať jednu hviezdičku.

Stranger Things (2016) (seriál)

Nedá sa dať inak ako 5 hviezdičiek, na to, že nemám rada scifi tak tento seriál mi úplne vyrazil dych, tešila som sa na to čo sa udeje v dalších dieloch. Režisér dobre vedel čo ľudí bude baviť a zatiahol ich do deja. Teším sa až si pozriem ďalšiu sériu.

The Haunting - Dům na kopci (2018) (série)

No ako.. nemôžem inak ako ***** ja som bol v krčoch vždy od začiatku do konca, kedy to zas príde, kedy sa zasa zlaknem. Milujem horory a tento seriál to bol proste top topov, výborný herecký výkon, super masky ta pravá tma dávala tomu úžasnú atmosféru, teším sa na ďalšiu sériu, snáď bude.

Au Pair 3 aneb Dobrodružství v ráji (2009) (TV film)

Divím sa, že som to dopozerala. Kamera občas ako keby to bolo točené z mobilu s hrozným fotoaparátom, ochranka v celom filme neskutočne trápna. Pamätám si, keď som videla 1 diel to sa nedá porovnať a úprimne až neverím, že to režíroval jeden rovnaký človek. Nedoporučujem na to pozerať ušetríte si skoro 2 hodiny života! ODPAD!