XP3D (2011)

Nevyuzity potencial. Poslednich 20 minut to absolutne zazdilo.

Zkrat (2011)

Teda to byla takova blbost, ze me z too pali i predkozka na zaludu. Priserni, odporni a nehezci herci, nesympaticka hlavni hrdinka, zdlouhave sceny tak moc, ze sem malem chcipnul, hrozna hudba, priserny pribeh a ta nehorazna kamera. No zkratka tragedie..... Uz sem dlouho nevidel takovou blbost. 1* za dokoukani ( od 16min jsem kazdych 5minut kontroloval cas, aby uz byl konec ). Lepsi nez sledovat tenhle film byl bylo jit ven a prostrelit si hlavu.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Cekal jsem akci typu Limitless ci Source Code, dostal jsem nudu....Za kinozazitek 3*, jinak by to bylo mene....

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Bezducha zabava pro bezduche Cechy. Jo, tahle sracka by prosla zcela jiste i v latinske americe....... Naprosta tragedie a ztrata casu. Kdyby nektery fanousek serialu chtel zazit lepsi zabavu misto sledovani Cesty domu, vezmu ho ven a prostrelim mu hlavu.

Trabantem napříč Afrikou (2011)

Kez bych mohl jet taky. Skoda, mohlo to byt delsi a vice technickych informaci by neuskodilo, ale chapu, ze 14 zemi se proste do 96minut nevejde. 90%

Útěk do divočiny (2007)

Teda to byla sracka, ze ji neni rovno. Mozna tak Fontana, PS Miluji Te ci lahudkovy Jonnie Darko. Priserny filmy. Jenze tenhle je ohavny 148 minut. Naprosta nuda, nesympaticky herec a i postava celkove. Strasne pitomej konec a dokonce sem mu to pral, aby brzo chcipnul, aby uz to moje utrpeni s timhle svinstvem skoncilo..... Na to jit do kina, sezeru lupen....

Avengers (2012)

Toz, nejlepsi film od Marvell, vlastne nejlepsi film jakekychkoliv komiksovych postav mimo Batman a Ironman :D 95%

Lady XXL (2006)

Film plnej selat, nicmene po ocku to sledovat slo u odpoledni kavicky a denniho tisku. Kdyz je teda ta prohibice. 20%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Uzasne povedeny audiovizual, doveden takrka k dokonalosti hlaskama, ktere me zabijely. NAREZ!!!! NEJLEPSI FILM za poslednich 5 LET!!!!Tam, kde prvni dil pokulhaval, tam to napravil druhy. Co si budem povidat, jestli dal nekdo min nez 5* je u me za vola, nevidel snimky techto akteru a nebo naprosto ale naprosto vubec nerozumi filmum. Kinozazitek 100%