Mimo bublinu: Road trip s Alexandrou Pelosiovou (2018) (TV film)

Aneb, jak dalsi dil do skladanky, ktera me utvrzuje v tom, jak jsou Americani debilni..... Bohuzel tahle demence je videt uz i v EU a u nas to neni o nic lepsi. PS: Trump do prdele.

Napospas osudu (2014)

Lahoda. PS: Pánbíčkáři mě serou.......

Černobyl (2019) (seriál)

Nemám slov. Naprosto famózní filmový počin!!!! PS: Komunisti do prdele!!!!!! Všem, co je nyní volíte či podporujete, přeju parádní rakovinu, vy svině.

Bastardi 3 (2012)

Film mě svým obsahem brutálně nasral a vy co se zde oháníte rasismem, jste asi nikdy neměli tu čest s touto skupinou lidí. Je to scénáristicky asi přehnané a soudním přelíčením hnané až do extrému, ale když nebudete přehánět, tak asi těžko někoho zaujmete. Přirovnávání Magnuska k nacistům, je také hovadina, kdo jste trilogii viděli, víte, že velké množství grázlů bylo bílých a ti také byli jeho oběti. Film je dnes fenoménem, kterým můžete něco sdělit a určitě máte větší šanci než noviny, časopisy, nebo internetové odkazy. Já toto beru jako ukázku toho, kam to až dohnala naše zvrácená společnost. Kdo tomu stále nevěříte, nastěhujte se do Chánova, Předlic nebo jiných lokalit. Odsouzení těch, kteří odmítají společenská a základní pravidla není rasismus, ale normální reakce slušných lidí.Někdo napsal, že to je nejrasističtější film v dějinách českého filmu. Můj pohled je zcela opačný: Je to první film, který otevřeně poukazuje na tzv. reverzní (zpětný) rasismus, který jsme si vypěstovali nezaslouženým a neopodstatněným zvýhodňováním jedné minority, přehlížením malých zel jsme vytvořili jedno monstrzlo, podporované v současnosti jednak strachem z obvinění z rasismu a jednak štědrými dotacemi z uhnije. Chápu, že taková malformace ve společnosti vznikne, ostatně žádná společnost není zcela zdravý organismus. Co ale nechápu, je, že taková úděsná majorita lidí nechce vidět věci tak, jak jsou, a dál strkají hlavu do písku, a pokud jim někdo nastaví zrcadlo, jako třeba Magnusek nebo Vorel, svorně na něj nahází špínu a odpady. Lidi, nechápete, že váš ODPOR je jenom a jedině před vámi samými převlečený vlastní STRACH z toho, co byste v tom zrcadle viděli..

Moje zprávy (2018) (pořad) odpad!

No, toto již skutečně nelze. Prosím, dementní ovce, zvolte Soukupa prezidentem jako jste zvolili Kořalu.........

Box (2009)

Tak zbytečnej a ohavnej film už jsem dlouho neviděl. To i Python byl zábavnější. Jedna hvězda za mou trpělivost, že jsem tu kravinu dokoukal. Hnus. Zeman hadr.