Nesmrtelná teta (1993)

Tady ma Blazek hrivu vetsi jak Lev jihokonžský ..Pohadka tak skvela,ze jsem u toho studoval prave ty lvy na netu. Dekuji za opravdovy zážitek.Pavel

Transsibiřský expres (2008)

To byla jizda jizd )) Me když je doma v zime klada tak spim v ponožkách Woody beha v -30 po lese bos ve flanelove kosilce,ale ok i to beru ...jen me,ale nejak uteklo kam během jizdy zmizelo 20 plnejch vagonu lidi ..

Boxer (2009)

Tento hnup by nevyhral ani okresni prebor..

Zkázonosná kometa (1984)

Tenhle film bezel na AMC tak jsem ho koutkem oka pozoroval co to je za prisernost.....pisu to proto aby si někdo nemyslel,ze jsem si bral kvůli tomu dovolenou.. je 3.53h tak asi tak

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Horory mi nejak moc nejedou a tomu je i u Pachu krve 1,2,3,4,5,6 ale verim,ze třeba az natocej 86 dil...tak zmenim názor.)..ikdyz

Drsné jaro (2001)

Ten jeden byl podobnej Vietnamcovi co prodava na florenci mandarinky

Bez hranic (2009)

Violet Mendoza mela na ten film tak 1200 dolaru, protože jinak to není mozny...aha ted koukam,ze to byl jeji první a zaroven poslední kousek. Fakt pekny))))

Ctihodný občan (2009)

Bud jsem cvaklej ja a nebo ostatní,ale nechapu jak někdo zere tenhle nesmysl. Pan si sedi v jednom nejstrezenejsich lapaku a každý vecer si dojde zaridit to co potřebuje a nahodou mu to vyjde na vteřinu presne...jen jsem cekal,ze bude ke konci do lapaku jezdit taxíkem az k palande.