Čelisti (1975)

Jako malej jsem bydlel ve ctvrti komediantu,artistu a stankaru plus par prirodne opalenejch kluku a i jeden Laponec tam byl... a taky to tak vypadalo na mem prospechu a znamce z chovani ve skole,ale muzu zarucene rict,ze jsem byl jedinej na zakladce co jeho rodice měli doma vido VHS Diky tomu kde jsem vyrustal tak zacala moje era u TV ... celisti ,patek 13 a duch lesa byly moje první filmy..............proc to pisu? protože prave jeden ten artista privezl ze Svedska to video a ja se diky tomu vyklubal za par desitek let na CSFD

Nádherný holky (1996)

Jeden cas to běželo snad 3 mesice dokola na jednom nejmenovanem kanalu ...( filmbox plus)))) a ja si ten film zamiloval.. nejlepší scena v baru u klaviru jak jedou pisen Sweet Caroline. Dávam bura

Ikarův pád (1977) (TV film)

Kdyby tolik chlastal v dnesni době ,tak je slepej po prvním panaku...ale film excelentni!!!!!!!!

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Dneska maj Berouskové místo opiček, lachtanů a hadů veliký autobazary,ale seriál výbornej.

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Johnny Depp je proste nebezpecnej typek co zahraje od strihace zivych plotu az po najemnyho zabijaka a tady to zase ukazal na plny care. Skvelej film a hlavne podle pravdy....proste Irové ...

Frozen (2010)

Jednou nekde jsem tuhle flákotu nasel nahodou na netu, tak jsem to zkouknul a od ty doby me hory,zima ,snih ´ ,vleky,svaraky,oteplovacky ?! muzou vycadit....radeji se budu placat u brehů Balatonu na slapadle

Zrůda (2003)

Něco me bavi vice, něco méně ,ale filmy,dokumenty,cteni a pribehy o masovych vrazich je téma které me hodne zajima a jedna z mala veci o kterých muzu rici,ze jsem dobrej. Tento film povazuji za jeden z nejlepe natocenych,zahranych a celkove provedenych filmu na toto téma,tak nemuzu jinak nez za 5 hvezd. Kdo nezna zivotni pribeh Aileen Wuornosove a videl film jen jako film,tak si musí myslet,ze společnost ji k tomu tak...trochu donutila. Famozni Charlize Theronova osobu Aileen zahrala jako jeji jednovajecne dvojce. Film jsem samozrejme videl před X lety ale i v dnesni době me posadi na prdel. .... Vdanym zenam doporucuji se na nej podivat po flasce vodky když ma prijit tchan nebo nedej boze exekutor