Into Eternity: A Film for the Future (2010)

Dokument přináší tak hluboké myšlenky, až vás bude mrazit. Odkaz budoucím generacím, ať se o planetu starají líp než my. Otázkou je, jestli se díky těmhle hrobkám smrti bude ještě o co starat.

Bam Margera: Kde je sakra Santa? (2008)

Jedno z nejslabších dílek z Bamovy produkce. Kvalitu rozhodně sráží absence kohokoliv z původní crew. Nejvíc jsem se bavil u vedlejší linky s Jimmy Popem.

Habermannův mlýn (2010)

Krásná ukázka češství, aneb po bitvě je každý generál. Finále je tak silné, že jsem měl ten hnus chuť vypnout a domyslet si nějaký přijatelnější závěr. Český film povstává z popela. Bylo na čase. Hrůzně povedený snímek.

Princ a pruďas (2011)

Smršť oplzlých vtípků, píchání, penisů a buzerantů. Po nějakém čase ale všechno začne působit dost jednotvárně. Škoda.

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Srdeční záležitost. Jsem šťastný že jsem za účasti těchto šílenců mohl (ne)dospívat.

Jackass 3.5 (2011)

Jackass 2.5 byl o malý kousek lepší než dvojka. Jackass 3.5 je lepší o celý kus! Jemná dokumentární forma se zajímavými komentáři podtrhuje extrémně zábavné kousky. Když člověk vidí všechny aktéry pohromadě, tak mu ani nedojde jak jsou všichni důležití a každý z nich dotváří jedinečnost tohohle projektu. R.I.P Ryan Dunn

Desert Son (2009)

Jak já se těšil až se objeví ten frajer s kuklou z posteru a všem zatne tipec. Objevil se, ale ten moment film odepsal nadobro. Pitomec Justin Bieber ztracený v poušti a nesmrtelný kandidát na pitomce roku tahají tenhle snímek do hlubin odpadní jímky. V pár hovnech na dně se skrývá nějaký malý potenciál na kvalitní snímek, ale ty už asi nikdo nevyloví.

Motel smrti 2 (2008)

Strašná hovadina. Stokrát omleté praktiky a postupy. Nevím jestli je trojka a jestli je, nechci to vědět.

Pařba v Bangkoku (2011)

Hangover Part II jde ve stopách prvního dílu. Samozřejmě s obměnami. Je tady ale opět dost vtipných momentů a situací, se kterými se vám budou vybavovat některá sobotní rána. Dost mě mrzí stupidní role Galifianakise, který měl na víc.