Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
21 fanoušků
/ 12 bodů
Logan.1985
Miroslav Kříž
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Horor
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Městečko Twin Peaks
(1990)
Taková moderní rodinka
(2009)
Byli jednou dva písaři
(1972)
Policejní odznak
(2002)
Krkonošské pohádky
(1974)
Bosch
(2014)
Banshee
(2013)
Avatar: Legenda o Aangovi
(2005)
Rick a Morty
(2013)
Červený trpaslík
(1988)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12 bodů
Fanklub
(21)
Trajektt
joehot
Numinek
jedna_vrana
Dio_Padre
LadyPupu
RipperJosh
BarboraSalom
phamphi
1985lula
Ander
Fczelkamaya
maxnot
DeliSa
lukoush
pincepo
Mounule
Noerittos
Deirh
Evuschka
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno