Pevnost na Rýně (1962)

Tak tudy vede cesta-natočit poměrně slušný film,kde se střečci od Havloidů budou vztekat a špinit pravdu.Naštěstí jsem měl možnost hovořit s těmi,kteří šli "na západ" po Mnichovu a celkem ten film to vystihuje,jak to vypadalo-klobouk dolů...Nádherný film a řekl bych i popravdě.Plná palba

České století (2013) (seriál)

Já netuším,jestli tvůrcům chybí kryté záda nebo se prostě podělali z kydů "novodobých vykladačů dějin",ale tohle je prostě totální sračka.Jedinný díl,kde bych mohl uznale pokývat hlavou je,když Masařík lámal blbečky z Ameriky a Anglie,aby uznali naši státnost.Ale to tam taky není-asi aby nepoškorpili naše nové chlebodárce.Ovšem tím se táhne celý seriál a je to teda veledílo.Od příšerného výkonu herců,až po politickou objednávku.Za mě jeden bodík za výkon Donutila v roli a jinak totál idiotství.Jo-možná Landa půl bodíku za Moravca-ale málo vyžraný a slizký...

Bitva u Midway (2019)

Potkali se tři.Emmerich,Petersen a Verhoeven-nesmějeme se tomu jménu,že...Ti si řekli,že udělají kariéru v Holém údu a že natočí nějaké světové filmy.Inu-povedlo se to až Emmerichovi a světe div se-řežbou o Tichomoří.Do té doby všichni tři pracovali v žoldu USÁ army a točili prostě sračky,do kterých nikdo z USÁ režisérů jít nechtěl.Jsem příjemně překvapen,místo obvyklých patosů těžká a pravdivá řežba,kde za kedlubnu mrkev nevyměníte s rákosníkem v džunce.Na stará kolena se Roland dočkal a doufejme,že tohle dílo uvidíme i na oceněných festivalech-než tomu utne přítrž Prý-mula.Jsem spokojen,ale plnou nedám,páč mě Roland prostě nesedí.

Saljut-7 (2017)

Tak tohle...Tohle se prostě musí respektovat i mezi kriply,kteří nikdy neuznají porážku od Rusů snad ve všem,v čem je svět moderní.Amíky položili na kolena a nejen to,oni i poslali kurva chlapáky,aby chytli do rukou orbitální stanici a kladivem ji opravili-což je jasný odkaz na opravu žigula,který po 800tis km začne držkovat-pár ran kladivem a jede dalších 800 tis spolehlivě.Zkuste to na dnešní Fáblii...Ostaně děj filmu je trošku divoký,ono to zřejmě až takhle neprobíhalo,ale dívá se na to dobře.Mužici ze Savětského Sajůzu majů inší koule,než podělánci z ÚSááá a v době,kdy amíci lapali po dechu,co soudruzi ve vesmíru dokáží,tak měli tu drzost,že vylezli ven,chytili stanici do teplých a spravili ji.Skvělá,úžasná podívaná a já byl překvapen,že ti podřadní rusové,ponížili amíky na domácí půdě-na stříbrném plátně.Vždy točili skvělé filmy,ale tohle je perla,která omráčí.

Blok 99 (2017)

Safra...Tarantino (Zastoupil) zhasnul a máme nový objev...A jaký...No klobouk dolů...Blůjwůd nám už dávno umřel,ale občas ještě zaplatí nenápadné hříčky přírody-to čumím...Od a do z skvělá podívaná a ta hra řežiséra s dějem-to je paradá-plná palba

Vinaři (2014) (seriál) odpad!

Neco podobného sa stalo Galuškovi,gdyž sa pokůšali natočit jeho Slovácko sa nesúdí...Pravda-tehdy to aspoň točili ti,kteří měli z Moravů cosi společného a mohli do toho kafrat.Ale toto je katastrofa.Kdyby tam aspoň pár tych moraváků obsadili,aby to vypadalo věrohodně...Slátanina neskutečnéhého kalibru a navrch idioti,kteří si hrajů na vinaře.Tož toto nééé soudruzi-toto né...Dokurvili jste v Praze celů republiku,ale Moravu si rozvracat nedáme-to vám garantuju.Strčte si tyto odporné idiotské kraviny do řiti a táhněte zpátky tam,kam patříte.Tady nemáte co dělat.

Interstellar (2014)

Já nevím,jestli už úsá došlo,že vlastně všechno prohráli a tímhle si léčí jen komplexy.Podívaná to je-o tom žádná.Ale kravina na ultimo a podruhé to fakt vidět nemusím.Co mě ale zaráží je fakt,že podobných sraček se do kin hrne strašná hromada a Strýček Sam si asi léčí komplexy.Kluci-prohráli jste-přiznejte si to...Touhle vatou to nezachráníte...

Drive Angry (2011)

Po letech jsem si to znovu pustil na plné koule a ačkoliv jsem si před těmi lety netroufl tohle dílo hodnotit,tak dnes už je mi jasno.Po úvodních dokonalých dvou hodinách,kdy jsem snil o možnosti se svézt v káře,která trhá asfalt s flaškou bourbonu v ruce,tak mé nadšení v posledních 15min opadlo.Až hračičkovsky a Rodriguezovsky rozjetá paráda,končí totálně idiotsky a nezachrání to ani pivko servírované v kusu lebky.Nicméně status neměním,ty úvodní dvě hodinky pobaví každého,koho láká cestování s Trabanty kolem světa.

Ad Astra (2019)

Že jsou amíci docela v pérdeli bez náckovských vědců a musí je do kosmu dopravovat rusové,to se ví.Že jsou idioti a díky své mentalitě prohráli souboj o vládu nad světem,to se ví také.Ale proč mi kurva někdo cpe do hlavy tyhle idiotské slátaniny?Pitta nemusím už asi 20 let od Sedmičky,kdy vlastně už nic normálního nenatočil.Ale tohle je tedy totál kolaps.Bojuju s odpadem a jednou hvězdou...Za efekty teda jedna jediná,nic víc.

Zaklínač (2019) (seriál)

Miałem potajemną nadzieję, że Polacy zgodzą się na produkcję i spróbują nakręcić choć trochę oryginału, ale nie jest źle i trzy gwiazdy dostały ode mnie ten spektakl. i w herectví.Bohužel ma uznać, że umowa NO z Pšonky całkowicie zniszczyła fabułę i od 7.díllu nie wiem już, co to jest ...