• Thriller

Insidious: Poslední klíč (2018)

Po xx letech je Elise nucena vrátit se do domu ve kterém jako dítě vyrůstala, protože je tam zlo které pronásleduje nynějšího majitele. Bude ho nucena odhalit protože ho zná již z dětství. Čím je hlouběji v řešení tím víc zjišťuje jak to všechno bylo/je. - Po nepovedené trojce zde máme povedenou čtyřku, která sice není jako jednička a dvojka ale je taky dobrá (lepší než trojka o hodně). Pár lekaček tam bylo. Jednu jsem nečekal takže dobrý..

Road Train (2010)

Dva páry které se vydávají pryč z kempování jedou po dlouhé silnici. Z ničeho nic se za nimi objeví kamion a mírně do nich vrazí. Po chvilce předhánění se s autem vybourají. Když se po bouračce proberou, jdou se podívat ke kamionu ale řidič tam není. S kamionem odjedou a jedou do té chvíle než jim chcípne. Od té doby je vše jinak... - Čekal jsem trochu jiného ale tohle se jako taková odreagovačka dalo..

Lesní rituál (2017)

To prostředí je dělaný přímo pro mě. Bylo to dobrý ale myslím si že to mohlo být o pár minutek kratší..

Snuff 102 (2007)

Gore scény super ale jinak je to takový slabší a přijde mi že i špatně zfilmovaný..

Infestation (2009)

Takový pohodový na uklidnění od všech ostatních hororů.

Talon Falls (2017)

Skupina přátel jede na výlet do Kentucky a po cestě se zastaví na benzínce. Zde jim místní obyvatel poradí aby se zajeli podívat do strašidelného domu Talon Falls. Skupina dá na jeho radu a vydají se tam, jenže nikdo z nich netušil co se uvnitř děje. - Bylo by to super kdyby v těch 75 minutách nebyly z 80% záběry na dejme tomu jednom místě kde oni jen se váleli na zemi.. Prostředí bylo úplně suprový, přesně můj styl. Na amatérismus a přemýšlení v tomhle hororu ani tak hledět nebudu z toho všeho vyplývá více mučení, méně utíkání.

Stopy zla (2006)

Mám k tomu dvě slova. Pěkná hovadina..