Šibenice (2015)

Jeden z tých hororov pri ktorom nemáte strach, ale každú chvíľu sa vyľakate a v kine super atmosféra:)

Rande na dvě noci (2014)

Milujem romantické komédie a táto je určite jedna z mojich top!:)

22 Jump Street (2014)

Jednoznačne moja najoblubenejšia komédia s mojím najoblubenejším hercom hh.

Jump street 21 (2012)

Podľa mňa o niečo slabšie ako 22 jump street, ale stále skvelá komédia ktorá ma nikdy neomrzí.

Milý Johne (2010)

Milujem snáď všetky filmy s Channingom Tatutom, ale tento je u mňa číslo 1. Najviac dojímavé boli časti Johna (Channinga tatuma) s jeho otcom pri ktorých vám slza vybehnúť musela. Z hodnotenia som ubrala kvôli ľahko predvídateľnému koncu. Hodnotenie je 80%/100%

Zelená míle (1999)

Zelená míľa je môj prvý film ktorý ma donútil až k slzám. Najviac sa mi veľmi páči rozprávanie príbehu starým pánom, ktoré je podobné ako vo filmoch titanic alebo the notebook. Ďalšie vydarené filmové spracovanie Stephena Kinga, ktoré sa určite oplatí pozrieť. Hodnotenie je 96%/100%

Všemocný (2011)

Jednoznačne jeden z najlepších sci-fi filmov ktoré poznám. Hlavne vďaka nepredvídateľnému deju a originalite deju! Film mal takmer dve hodiny a ja som ani nemala pocit, že by som sa mála pozrieť na hodinky. Najviac sa mi na filme páčil hlavný herec Bradley Cooper jeho hlášky a modré oči hh. Filmu dávam 90%/100%

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Teen wolf je jeden z tých seriálov pri ktorých vás pri dopozeraní jedného dielu donutí hned pozrieť další. Na teen wolf sa mi páčia herci Tyler Posey a Dylan oBrien ktorý sú neskutočne zohraná dvojka! Miestami niektoré deje su menšie klišé a každou seriou je tam viac viac pribudajúcich postáv preto som pri hodnotení pár percent ubrala. Hodnotenie: 90%/100%

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Všetci fanúšikovia divných a psycho vecí si prídu 100% na svoje! Seriál ma podľa mňa najlepší soundtrack pri ktorom som vždy mala zimomriavky. Dej je veľmi prepracovaný hlavne v prvej sérii a druhá séria (moja obľúbená) ma jednoznačne najzamotanejší a hrôzostrašný príbeh. Hodnotenie: 95%/100%

Kamarád taky rád (2011)

Film sa oplatí pozrieť :) Justin Timberlake a Mila Kunis odviedli dobrú hereckú prácu. Film je celkom zábavný a mierne perverzný.