Spawn (1997)

Ano, je to béčko . . . Ale na tu dobu krásný komixový film. Dnes je to 15 let staré a stejně si to pustím a navíc si to užiju.

REC (2007)

Konečně po dlouhé době zase dobrej horor. Už dlouho (opravdu dlouho) se mi nestalo abych se koukal zkrz prsty, ale nemohl se odtrhnout. Skvělé skvělé skvělé. Jednoznačně za 5 :)

Kamarád taky rád (2011)

Bavil jsem se. Timberlake opravdu překvapil jako dobrý herec. I Mila tam měla "svoje chvilky" :) V záplavě vtipných dialogů a ani mi moc nevadily "Béčkové klišé" (nemocný tatínek a slaďounký konec)

Pan Nikdo (2009)

Skvělá hudba, kamera a neotřelý scénář. Butterfly Effect trochu jinak. 80%

Hanna (2011)

Zvláštní kombinace Art, Akce a Chemical Brothers. Za vidění určitě stojí i když je to film který si podruhé asi už nepustím.

Mechanik zabiják (2011)

Zajímavých 93 minut. Statham nezklamal. To je ale asi tak všechno. Nakonec jsem se bavil, ale asi jen proto, že jsem nic nečekal. A na žánr "klasické béčkové akční americké chujoviny" to nebylo špatné. :)

Thor (2011)

Pěkné a zábavné. Velmi dobře udělané komiksové "béčko". Film který si určitě pustím alespoň 2x :)

Obřad (2011)

Anthony Hopkins. Nebýt jeho tak je to jen slabé hororové béčko. Celý film jsem se tak trochu nudil, ale závěrečná scéna s vymítáním je luxus. Trochu jsem ještě hořekoval nad happyendem, ale nic moc nepokazil. Celkový dojem: příjemný průměr.

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Je to dlouhé a chvílemi přeslazené. Ale je na tom něco k zamyšlení. Nevidím v tom jen dobře zpracované rodinné sci-fi. A proto dávám za 5.