Pozemšťan (2007)

Geniální .... a došla mi slova. Příběh odehrávající se v jedné místnosti má tak dokonalou myšlenku kterou rozvede do obrovských rovin a nutí člověka jen přemýšlet a ptát se. 200 000 dolarová dokonalost. jednoznačně 10 z 10.

Navždy spolu (2012)

Na to jak nemusím romantické komedie nebo dramata mě tohle opravdu příjemně překvapilo. Rozhodně stojí za kouknutí. 4 hvězdy si dle mého zaslouží.

Hunger Games (2012)

Zdlouhavé. Jsem rád že jsem to neviděl v kině. Asi by mě dost bolel zadek. :) Na druhou stranu za podívání určitě stojí. Skvělý výkon Jennifer Lawrence a příjemně neuzavřený konec potěšil. 65%

Krok za krokem (1991) (seriál)

za 4. Ale hlavně kvůli "kouďákovi" (Sasha Mitchell) :))

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série = dokonalost sama. Druhou jsem "přežil" Na třetí nemám odvahu se kouknout. O čtvrté raději ani neuvažuji.

Diktátor (1940)

Závěrečný Chaplinův proslov se mi opravdu na dlouho vryl do paměti.

Temné stíny (2012)

Barevné. Krásné. Divné . . . . Vesele Burtonské. :) Směs skvělých kostýmů, hudby, humoru, herců, exteriérů, interiérů. Pro mě 80%

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Všichni hned odpad odpad. Jen pro to že to je na nově. Přiznám se že jsem k tomu přistupoval stejně, ale po zhlédnutí pilotu a jednoho dílu jsem se i bavil. Jasně není to báječné a úžasné, ale na to že to je od TV Noha to je docela dobré. Dávám palec nahoru. :)

Tohle je válka! (2012)

Příjemná záležitost. :-) Tajní agenti a akční scény pro mě, romantika pro tu moji a komedie pro nás oba. Zasmáli jsme se, ale znova se na to nekouknu. ;-)