• Fantasy

Batman začíná (2005)

Úvodní díl série, který se mi ale líbil ze všech nejméně. Obsahově to nebylo špatné, ale začátek mi přišel příliš natáhlý, než se něco začne dít trvá to. Herci podávají dobré výkony s jedinou vyjímkou, kterou je Katie Holmes. Její herecké variace se omezily na 2 výrazy, který neustále střídá.

Maska (1994)

Nejlepší je stejně Milo. :-)

Upíří deníky (2009) (seriál)

Dlouho jsem se tomuto seriálu bránila, ale musím říct že po shlédnutí prvních pár dílů jsem svůj názor velmi přehodnotila. Rozhodně to není žádný vrchol kinematografie, ale příběh je zajímavý a poutavý, herci jsou pohlední a sympatičtí a celkově nepovažuji čas strávený před obrazovkou za promarněný. Jen čekám až se další série budou vysílat v TV. Tolik kritizovaný dabing nepovažuji za tak strašný, aby se na to nedalo dívat, a jelikož patřím mezi ty, kteří dávají dabingu přednost (jsem prostě líná číst titulky), tak doufám, že se další série dočkám brzy.....Doplněno po nějaké době: původně jsem dala 5 hvězdiček, ale nyní musím říct, že to bylo poněkud nadhodnocené. Seriálu s postupem času rapidně klesá kvalita (od 4. série nahoru se řeší pouze zda bude Elena s Stefanem nebo Damonem) a když to porovnám se spin offem The Originals, který svého předchůdce překonal, nemohu dát plné hodnocení.

Python (2000) (TV film) odpad!

Nechci být malicherná detailistka, ale odkdy had řve?? Vetšinou mi nevadí sledovat horory z levnějších produkcí, ale tahle sračka by se měla zavřít někam do sejfu pro nejhorší filmy, které by už nikdy neměly přijít na televizní obrazovku. Divím se, že i ten had se nezděsil a neutekl. Casper Van Dien by měl vážně začít číst scénáře, než nějakou roli přijme. Nekoukatelné.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Hodně velké zklamání. Na rozdíl od předchozích dílů zde chybí jakákoliv zápletka. Je to už nějaký čas, co jsem tenhle kinematografický skvost viděla a nedokážu si vzpomenout na jediný moment, který by mi výrazně utkvěl v paměti. Rozhodně zbytečně vyhozené peníze od producentů.

Odstřelovač (2007)

Jen mě zklamalo, že nebylo pusa.

Román pro muže (2010)

V porovnání s Románem pro ženy je to propastný rozdíl. Miroslavu Donutilovi tenhle záporák vyloženě nesedl a i ostatní herci ve svých rolích jen tak vlají a výsledek je žalostný. Jediný Miroslav Vladyka svého na smrt nemocného hrdinu zvládl na jedničku. Knihu jsem nečetla, proto nemohu posoudit, zda to je i slabou předlohou nebo se prostě jen filmová adaptace nepodařila.

U mě dobrý (2008) odpad!

Jedním slovem - STRAŠNÉ