Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Peter.Banga
Peter Banga
Zvolen, Banskobystrický, Slovensko
Peter
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Sci-Fi
Komedie
Animovaný
film
seriál
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Německo
Kanada
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Terminátor
(1984)
Počátek
(2010)
Zelená míle
(1999)
Sociální síť
(2010)
Srbský film
(2010)
Méďa 2
(2015)
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel