DarthFailord

DarthFailord

Jan Šnajder

okres Brno

• 13.1.2019  22:20

Zajímavě natočený. Pár dobrejch momentů. Jinak se tam nic moc nestane. Horší 4 hvězdy. 68%

• 1.1.2019  14:59
    Prázdniny (2006)

Stárnu. Mě se to normálně celkem líbilo. Pfff. A hudba Hanz Zimmer. Může být. 75%

• 31.12.2018  17:15
    V pasti (2018)

Vůbec to nebylo špatný. Takový survival road movie kde se prostě nemůžete podívat pravdě do očí. Sandra Bullock hlavním tahounem filmu. Falešnej 50cent taky docela v klídečku. Dost mi to připomnělo premisou the Happening. Každopádně tohle bych nechtěl zažít jako konec světa. 73%

• 31.12.2018  15:47

Je to řádně ujetý ale stojí to za to! Interakce s divákem po vzoru československého pana Nováka a herních pecek typu Detroit a Until down pozvednuta do vyšších úrovní. Je to prostě úlet. 85%

• 28.12.2018  22:47

To takhle jednou vejde do baru Thor, Negan a Peeta Melarc. Ne to není začátek vtipu. Byla to celkem dobrá podívaná. Svižná, neurazí, průměrná. Ale celkem sem se bavil. Horší čtyři hvězdy. 65%

• 13.12.2018  20:12

Moooc dobry!

• 12.12.2018  20:20

Ty kráso tak tohle je jiná štábní paráda. Neuvěřitelná jízda od začátku do konce. Joe Taslim i Iko Uwais v nejlepší možné formě. A nejenom oni, ženské osazensvto filmu je našlapaný snad ještě víc. Ty ženský dávaj neuvěřitelný sady. Celý film jednoznačně táhnou souboje a jejich choreografie. Nešetří se krví ani brutalitou a stejně jako třeba v Raidu je tady obrovské množštví fatalitek. Snad ještě víc. Téměř na každýho odrovnanýho týpka je jedna originální smrt. Až nereálný, co se vše dá vymyslet. Ono toho má s Raidem společného teda daleko víc. Tohleto těm klukům Indonéským fakt jde. Nevím kam na to chodí. Místy to opravdu není pro slabší povahy. Je to vážně sílený. Ale stojí to za to!! 80%

• 9.12.2018  21:57

Není to špatný. Kamera, střih a hudba to drží na dost nad vodou. Ale čekal jsem od toho podstatně víc po takovým hypu. Je to celé takové polovičaté. Emoce mě nějak minuly. Když teda nepočítám Live Aid. Tam jsem měl Husinu. Remi Malek se mi líbil už v Mr.Robot, ale za tohle si odnese Oscara. Dal do toho všechno. Přesto to na nejlepší filmový zážitek nestačilo. Bohužel. Horší čtyři hvězdy. 70%. Nebylo to špatný ale prostě tomu něco chybělo.podruhé už to bude o poznání méně procent. Více méně zklámání.

• 7.12.2018  22:54

Po negativních recenzich překvapivě dobré. Originální a zábavné. Bohužel poslední třetina srážeka celkový dojem dos dolů. Tolik klišé bylo vážně na facku. Škoda jinak by to mělo o dost vyšší hodnocení! 73%

• 3.12.2018  15:58
    Seveřané (TV seriál) (2016)

Vůbec nevím co si o tom mám myslet. Občas skvělý humor prokládaný naprostou tapností. Nádherná krajina plusem.

• 2.12.2018  21:57

Těžký průměr s dost lacinými efekty katastrof na Zemi. Tak hezkej vesmír a stanice a tak, ale to na té Zemi byl malé osobní peklo. Obzvláště úplně první katastrofa kdy kácející se mrakodrapy jako domino byly nepřirozeně animované až bych brečel😢 40%

• 2.12.2018  19:46
    Creed II (2018)

Rozhodně lepší než první díl. Víc emocí. Větší kompaktnost. Nic nového to nepřináší, ale stejně to moc baví. Adonnis dobrej, ale Viktor Drago lepší! Sly už vážne stárne a Dolph zahrál zhrzeného bojovníka dobře. Střet dvou světů a střet dvou různých vnitřních motivací. 78%

• 27.11.2018  21:40

Jednoduše TYVOLE!!!!

• 24.11.2018  15:45

Vizuálně pěkný, ale taková blbost....

• 24.11.2018  13:30
    Král psanec (2018)

Autentická podívaná, která nedosahuje kvalit jako statečné srdce. Bohužel emoce, které měl Gibsnův biják tady chybí a je to znát. Nějak jsem se nedokázal sžít s hlavním hrdinou. Na druhou stranu vidět Chrise Pina v takovéhle roli bylo zajímavé a rozhodně to zahrál na jedničku. Velmi dobře řemeslně odvedený film a je vidět, že Netflix jde filmovou kvalitou stále nahoru. 70%

• 15.11.2018  15:48

Tak tohle byl moc našlapanej díl!

• 13.11.2018  14:28

konečně je to zpět v plné parádě. TWD is back

• 5.11.2018  23:41

Wow! No klibouk dolů. Skvěle vygradovaný díl. Nabitý emocemi k prasknutí s dojemným finálem. Good bye Rick Grimes. Byla to jízda. Ukázky na další díly s posnunem v čase vypadají na svěží vítr v seriálu a návrat prvnotřídního The walking dead. Klobouček

• 22.10.2018  18:04

Strašlivá nálož toto. Maj gaaaaad😱😶

• 22.10.2018  16:12

Wow rozhovor Karen a Fiska? Woooow!! Moc hutna atmosfera!!

• 19.10.2018  15:55

Tak tohle je prosím velká sada. Po celkem zdlouhavém začátku pořádná nálož😱

• 4.10.2018  22:04
    Venom (2018)

Pro mě rozhodně milé překvapení a opětovná krasojízda Toma Hardyho, který se v těchhle rolích prostě vyžívá. Má to pár chyb, ale finální ovýsledek je velmi zábavný, originální a hlavně jiný. Je na čem pracovat do budoucna a hlavně je na čem stavět. Škoda nevýrazných dalších hereckých výkonů. 75%

• 8.9.2018  21:01
    Sestra (2018)

Lepší než Insidious. Hlavní herečka zahrála skvěle! Vítaný byl i místný humor zajištěný francouzo-kanaďanem Frenchiem. 70%

• 2.9.2018  19:11
    Upgrade (2018)

Wow to byla celkem jízda! Bladově undergroundovské, Blade Runnerovsky zvukově naléhavé, Terminátorově strojové, nečekaně kreativní. Trochu méně akce než bych čekal a hlavně chtěl, ale jinak velmi zábavný kousek! Whannell zaválel! Druhej Tom Hardy hadra. 80%

• 27.8.2018  15:55

Ty krávo...co jsem to právě viděl?😱😂

• 19.8.2018  12:32

Uz to neni co to byvalo. Nebyt opravdu povedene domaci hlidaci linky tak nic moc. Pro deti ale dobry. 70%

• 9.8.2018  00:04

Ale jo bylo to super! Tom Cruise neskutečnejve svých 56 letech. Rebecca Ferguson k sežrání! A vše tak zamotané a akční jak máme rádi. Prostě pořádná akční pecka! Není to lepší než Národ Grázlů ale i tak super 80%!

• 4.8.2018  13:39

Poslednich 20 minut zachranilo třetí hvězdu. Jinak slaboučký:(

• 30.7.2018  23:51
    Extinction (2018)

Vcelku povedený kousek z dílny Netflixu. Penu jsem poprvé viděl zahrát vážnou roli a nutno říct, že si vedl nad očekávání. Dvě dětské role dcer zahrány skvěle. Real panic. Twist byl super!! 75%

• 13.7.2018  10:59

Je to hezký. Ale to je tak všechno asi. Hvezdu navic za Neagena...