Blue Beetle (2023)

Plusové body za Mortal Kombat a Final Fantasy💪

Bohemian Rhapsody (2018)

Není to špatný. Kamera, střih a hudba to drží na dost nad vodou. Ale čekal jsem od toho podstatně víc po takovým hypu. Je to celé takové polovičaté. Emoce mě nějak minuly. Když teda nepočítám Live Aid. Tam jsem měl Husinu. Remi Malek se mi líbil už v Mr.Robot, ale za tohle si odnese Oscara. Dal do toho všechno. Přesto to na nejlepší filmový zážitek nestačilo. Bohužel. Horší čtyři hvězdy. 70%. Nebylo to špatný ale prostě tomu něco chybělo.podruhé už to bude o poznání méně procent. Více méně zklámání.

Brána válečníků (2016)

Skvělý nápad, který ovšem pokulhává zpracováním a výsledný film je opravdu příjemná blbina, která neurazí.

Bright (2017)

Heeeeej yoooo. Netflix se vytáhl. Asi to není šálek čaje pro každého, ale jak já to vidím, že vznikla skvělá věc, která je originální, nadčasová a zároveň pecka akční a hláškující jako Mizerové. Will Smith mě bavil a teda Noomi Rapace jako záporačka byla k sežrání. Znovu musím zopakovat, že zpracování, originalita a zpracováníbylo vážně "classy"...nápad za všechny prachy. Celé je to podložené velmi ovedeným soundtrackem. Nice one 80%

Captain America: Občanská válka (2016)

Tak jsem konečně pln očekávání shlédl tento megalomanský marvelovský snímek. A že nejsem žádný troškař, šel jsem na předpremiéru. Když jsem vkročil do prostoru kina, vyděsil mne věkový průměr lidí, kteří se na ten film těšili stejně jako já. Sakra ten film snad není pro 15ti leté děti ne, říkal jsem si. Mimo to tady bylo spoustu lidiček převlečeno za spoustu postav z Avengers a některé mne věru pobavili. :D Po vlažném tačátku, kde úvodní scéna je vysvětlena naprosto skvělým dějovým twistem ke konci filmu jsem doufal, že se to rozběhne rychle. A taky že ano. Je až neuvěřitelné jak zvládl Marvel konečně opravdu konzistentně spojit všechny hrdiny. Všichni mají dostatek prostoru. Všichni mají nějaký motiv. Není to vůbec ploché, jako třeba u nedávného Batman v Superman. Nutno říci, že i humor byl překvapivě inteligentní a pár králíků z klobouku film skutečně vytáhne. Co mě osobně potěšilo nevíce, byla reálnost a surovost akčních scén. Film si na nic nehraje a je opravdu našlapaný poctivou akcí. Souboje jsou skvělé a jde jim snadno uvěřit. Neuvěřitelně jsem se u filmu bavil. A však pořád mu do Strážců něco chybělo. Každopádně jeden z nejlepších filmů od Marvela a musím jen doporučit! :)

Captain Marvel (2019)

Má to své mouchy ale jako celek pohoda. Mam k tomu dva poznatky. Thanos is so fucked up!!! A Black Panther byl právě zadupán hluboko do země ženským originem! Hawk 75%

Copak je to za vojáka... (1987)

Nechápu, jaktože jsem to ještě nemám ohodnocené. Tohle je pro mě naprostá parádička. Miluju ten film a kdykoliv je v televizi, tak ho prostě musím vidět. Epická scéna, jak celý okres nahání paragány je jedna z mých nejoblíbenějších filmových scén vůbec. Langmajer s Rodenem si vystřihli skvělé role a oba mě moc bavili.