• Romantický
  • Thriller

Annyeong? Naya! (2021) (seriál)

Bolo to dobré, tento seriál si udržiaval moju pozornosť, ale ako spel ku koncu, stále viac mi tam niečo chýbalo, nejaká iskra, viac citov a záver bol akoby prefrčal v rýchliku. Škoda, na plný počet to necítim.

A Tale of Thousand Stars (2021) (seriál)

Príbeh 1000 hviezd sa naozaj neskutočne vydaril. 10 pomerne dlhých dielov, ale len máličko hluchých miest. Krásna hudba, veľmi zaujímavý príbeh, v danej tématike aj originálny. Hlavným hrdinom Thianovi a Phuphovi sa všetko do posledného detailu dalo veriť, celý príbeh speje postupne ku koncu a vlastne až do úplného záveru si divák nemôže byť istý koncom. Čo som vlastne dosť ocenila. Nebolo to priamočiare a od začiatku jasné. Chémia medzi nimi skutočne fungovala a obaja hrali veľmi dobre. Ich výkony dobre obohacovali aj vedľajšie postavy, ktoré neboli vôbec zanedbateľné a tvorili súčasť deja. Drobné "hlúposti" nech sú im odpustené, vďaka všetkému skvelému čo tam bolo.

Be Loved in House (2021) (seriál)

Tchajwan má pomerne dobré BL kúsky a toto je jeden z nich. Je to z prostredia firmy dej je zaujímavý, hlavný hrdina s tajomnou minulosťou, chladný a zásadový pomaličky mení správanie kvôli tomu koho miluje. Pekné.

Call It What You Want (2021) (seriál)

Seriál natočený na základe skutočnej udalosti, zaujímavý pohľad do sveta natáčania BL seriálov. Jediné čo mi kazilo pohľad na tento seriál bol jeden z hlavných hrdinov a to herec hrajúci Jamesa, pre mňa dosť nesympatický a nevedela som sa s tým príliš stotožniť. Škoda, inak to bolo zaujímavé.

Dezertér (2021) (seriál)

Dobrý kúsok, nie som síce milovník čohokoľvek z vojenského prostredia, pozerala som to len kvôli Jung Hae Inovi a musím povedať, že je proste skvelý v čomkoľvek do čoho sa pustí. Príbehy boli zaujímavé a tá tichá bezmocnosť zmenená na šialenosť bola zaujímavá. Záver bol skvelým dôkazom toho, čo dokáže spôsobiť obyčajná nevšímavosť a ignorácia.

Eoneu Nal Uri Jib Hyeongwaeuro Myeolmangyi Deuleowassda (2021) (seriál)

Smrť k vašim službám, doslova a do písmena. myslím, že zatiaľ je toto pre mňa vrchol tohto roka. Neskutočne ma to bavilo, vládla tam neskutočná chémia medzi hlavnými predstaviteľmi, že ma až zarážalo, že až na niekoľko pusniek to ustáli v počestnom stave. Druhým úžasným párom bol Soo Hyeok Lee s partnerkou, ich príbeh by si v každom prípade zaslúžil samostatný seriál, mám ho rada a bol vo svojej postave úžasný. Príbeh ako taký, je pomerne plný životných múdrostí ale podaných v príjemnej forme. Boh, ktorého predstavovalo mladučké dievča, bol zaujímavý a všetko čo napáchal mu bolo odpustené. Od začiatku som mala neodvratné tušenie katastrofického konca a až do úplne posledného okamihu som niečo podobné čakala, v podstate, by som to možno bola aj vítala, chcelo sa mi poplakať si nad ich šťastím alebo nešťastím, pri nejakom konci, ktorý by prišiel ako blesk z jasného neba, ale žiaľ kórejské seriály tak zväčša nekončia, majú skôr radšej konce a žili šťastne až kým nepomreli. Napriek všetkému to ale bol úžasný zážitok na ktorý tak ľahko nezabudnem.

Gan Tteoleojineun Donggeo (2021) (seriál)

Skvelý seriál, je v ňom namiešané všetko od drámy až po romantiku. Dúfala som, že Jang Ki Yong bude v romantickej postave skvelý a nesklamal. Jeho postava samotárskeho uzavretého Gumiho bola úžasná, nielenže vie hrať ale táto postava sa k nemu dokonale hodila. Rozhodne som si seriál užila a nemám mu čo vyčítať, možno až na účes Lee Hye Ri, ktorý jej ubral na pôvabe.

Geuraeseo naneun antlpaengwa gyeolhonhaessda (2021) (seriál)

Jeden z tých dobrých seriálov, ktorý sa nedrží celkom typickej kórejskej seriálovej linky. Hudba bola veľmi pekná a aj samotný scenár vynikal, aj keď sme sa nevyhli "o niekoľko xxx neskôr" záver oceňujem. Hlavný dvojica mala dobrú chémiu a boli spolu skvelí.

HIStory4: Close to You (2021) (seriál)

Taiwanská BL produkcia sa mi veľmi páči a tento seriál nie je výnimkou. Príjemný príbeh troch priateľov a ich lások. Vtipný a zaujímavý.