• Romantický
  • Thriller

Agui Kkot (2020) (seriál)

Skvelý kúsok, skutočne úžasný JGL, dalo by sa povedať, že túto postavu zahral očami, páčil sa mi neskutočne. Príbeh je zložitý a prepletený ako vzťahmi postáv tak prelínaním sa minulých a súčasných udalostí. Srdce ma bude z tohto seriálu bolieť ešte veľmi dlho, hodne som ho prežívala a ešte šťastie, že postavy nepočujú čo na nich diváci kričia. O deji nebudem prezrázať nič, hlavné postavy však boli veľmi dobre podporené vedľajšími a pozdvihli ich. Bolo to neskutočne napínavé, smutné až desivé. Zážitok :-)

Nevěsta boha vody (2017) (seriál)

Neviem prečo, ale mne sa to veľmi páčilo, dobre sa na nich dívalo, chémia fungovala, Habaek, boh zbavený svojich schopností, večne zakabonený bol v podstate veľmi sympatický, príbeh ako z rozprávky, kde som koniec oplakala. Krásne to bolo :-)

Dotkni se mých ran (2020) (seriál)

V podstate sa mi to páčilo, téma neobvyklá, zaujímavá a zvláštne spracovaná. Každý diel niečím zaujme, prelínanie príbehu hlavných postáv s vedľajšími. Takmer v každom diele odznie nejaká rozprávka. Jediný háčik, teda pre mňa, je chémia medzi hlavnými hrdinami, snažili sa, snažili, ale proste to z nich nevyžarovalo a nebolo to tým, že obaja mali svojich kostlivcov v skrini a traumy s ktorými sa museli vysporiadať. Proste tam to iskrenie a chémia nebolo a to mi chýbalo :-(

Dil Bechara (2020)

Film ma zasiahol hlavne kvôli Rahmanovej hudbe, ktorá je skutočne výborná a bez nej by to bol tak tuctový, neindický a silne prozápadne natočený film, že by ani nemalo veľký zmysel o ňom hovoriť ako o Indickom. Hudba ale urobila svoje... Smutná téma krutého osudu mladých chorých ľudí, záver je miernym prekvapením, pretože vďaka celému deju som ho čakala trochu iný, ale účel vytiahnuť z diváka slzy splnil. Úspech filmu, je určite aj dôsledkom Sushantovej smrti, je to smutné a je ho skutočne škoda...

Angu Vaikuntapurathu (2020)

Allu Arjun sa v tomto filme "vyřádil" aj čo sa týka tanečnej a hudobnej stránky aj akčnej. Príbeh o zámene synov z bohatej a chudobnej rodiny hneď po narodení a ich ceste neceste k skutočným rodinám.

Kimbiseo wae geureolkka (2018) (seriál)

Čistá esencia romantiky, krásne sa na to dívalo a som z toho unesená až tak, že všetko čo napíšem sa mi zdá málo výstižné. Proste romantika na 1000%, vtipné okamihy, dojímavé okamihy a celé je to proste tak skvelé až je to totálne skvelé, určite to budem vidieť niekedy znovu, moja topka je na na prasknutie, ale je tam už aj tento seriál :-)

Geunomi Geunomida (2020) (seriál)

Seriál o osudovej láske, minulých životoch, problémoch vo vzťahoch, karme a rôznom spôsobe vnímania životného partnerstva. Chvíľu veselý, chvíľu smutný. Hlavní hrdinovia Hyun-min Yoon a Jeong-eum Hwang mali úžasnú chémiu medzi sebou a veľmi sa mi ako pár páčili. Snáď ich ešte niekde uvidíme. Hudba bola výnimočne dobrá a keďže ja tieto tajomne prepletené vzťahy s minulosťou naozaj môžem, bol to krásne strávený čas.

Geunyeoui sasaenghwal (2019) (seriál)

Toto je skutočne vynikajúci kúsok, ktorý sa určite zaradil do mojej topky. Sledovalo sa to krásne, usmievala som sa bez prestania. Hlavná dvojica mala úžasnú chémiu, zápletka bola skutočne originálna, prostredie fanúšičiek speváka bolo zaujímavé. Záver to pekne vygradoval, hlavne čo sa týkalo odhaľovania tajomstiev. Skutočne krásne...

Pyeonuijeom saesbyeoli (2020) (seriál)

Príjemná komediálna romantika, hrdina rozpačitý poctivec a hrdinka mladučká bitkárka, postupne sa osudy rozuzľovali, dvojica sa zbližovala, o vtipné scény nie je núdza, na nervy mi išla akurát jeho ukričaná matka. Romantických scén bolo máličko a vždy skončili "vyrušením" alebo nejakou srandou, to mi trošku vadilo, chémia medzi postavami sa nemala ako a kam vyvýjať. Záverečná scéna zostala tiež niekde v polovici. Ale inak sa mi to páčilo, dobre sa to pozeralo a zaujalo, ale duša tých "bezhraničných" romantikov si celkom na svoje nepríde.

Radši kluci než kytky (2009) (seriál)

Seriál o partičke snobských boháčov, ktorý si myslia, že svet im patrí, ale napriek tomu má každý z nich nejaké šrámy na duši, ktoré im uštedril život, o ktorom si ostatní myslia, že nemá žiadny kaz. Medzi nimi sa zjaví jedno neohrabané, nie oslňujúco krásne dievča, bez spoločenského vychovania a kúska ženskosti v sebe. Ako inak sa dvaja z partie boháčov do nej zamilujú a ona do nich. Je to také klišé a snobárna až je to skvelé. Uškŕňala som sa na naondulovaných vlasoch Li Min Hoa od začiatku do konca. Určite to stojí za pozretie. Je to ako na horskej dráhe citov.