• Thriller

Hlas smrti 2: Světlo (2007)

Průměrný první díl a ztracený díl druhý.Dvojka je nezáživná a myslím i zbytečná.

Způsob vraždy (2016)

Průměrný thriller,i když s dobrým hereckým obsazením,který mě během deseti minut po shlédnutí zcela vypadl z mé mozkové části.

Camera Obscura (2017)

Tento zvláštní motiv hororu ještě nemám nastudovaný a je pro mě nový.Vyřešit si traumatické stavy je vždy velký problém.Toto zpracování přenesené do hororového příběhu si myslím nedávalo ten zprávný náboj,ikdyž nějaké ty chvilky stály za pozornost,ale celý ten film mě opravdu nenadchl.

Wildling (2018)

Hm,celkem mě to překvapilo a docela i zabavilo.Stačilo by trochu přitvrdit a výsledek by byl zřejmě o level lepší.Ale řemeslně opravdu velmi dobře odvedená práce.

Lady Terminator (1989)

Krásný VHSpecky a pamatuji si je do dneška,ale o některých filmech tohoto století se to nedá říct.Tento film v té době byl opravdu akční hit a na burzách stála kopie kolem 300-400 kčs!!.Dodnes ji vlastním.

Jatka (1987)

Ale jo,slasher,který baví a neurazí.

Dívčí noc (1982)

Na osmdesátá léta celkem dobrý slasher,do mé sbírky zapadl.

Metamorphosis: The Alien Factor (1990)

Celkem slušně vydařené triky,podprůměrný scénář,herecká nemohoucnost,dobrá pohádka na jedno odpoledne.

Azazil: Dügüm (2014)

I tento další horor z Turecka týkající se dívky napadené démonem zla patří mezi ty lepší vymítačské filmy,kde trikově je to zvládnuté opravdu perfektně.Za mě ano.