• Thriller

The Devil's Candy (2015)

Na své tv jsem musel přidat více podsvětlení,abych viděl vůbec děj ve tmě,jelikož té tmy je tam opravdu mnoho.Jinak filmík opravdu šlape, hudba která dokonale vystihuje děj ,dobrý casting který dal filmu správný drajf.Spokojenost.

Ďáblovi napospas (2017)

Výborný dokument o Mexické bídné společnosti,kde bych opravdu žít nechtěl.Vřele doporučím.

Devil's Tree: Rooted Evil (2018)

Příliž laxní přístup režiséra k natočení tohohle nepodařeného horůrku.Laciný a zbytečně natočený film který jde celý do kopru.

Devil Dolls (2012)

Ne ne,velmi nepodařený splácaný nesmyslný příběhový horor.

Vetřelci na Zemi (1980)

Velmi dobrá osmdesátka,je to nasti a dobře udělané.Já se bavil,ale nikdy bych nesrovnával s Vetřelci,jelikož je to zcela něco jiného.

Mělčiny (2016)

Ale ano líbilo se mě to,žádná sice pecka to nebyla,ale ani nudné chvilky jsem nezaregistroval.

Fox Trap (2017)

Celkem jsem byl překvapený samotným příběhem ,který byl z počátku tak dobře postavený,ale síly tohoto hororu pomalu začaly klesat a připomínat mě spoustu dalších filmů s touto tématikou.Jde vlastně o nehodu,,kdy dívka zůstane zdravotně postižená a za osm let je skupina lidí pozvána na zámek,kde je samozřejmě i muž v masce,což skupinka netuší.Nečekejte žádné brutální scény ani gore.Čekal jsem lepší zátah.