• Thriller

Heretiks (2018)

Heretiks ve své podstatě nemá co říci.Je to prakticky obněna jiných hororových linií a ve mě to důvěru a zájem nevzbudilo.

Fangoria: Blood Drive (2004)

Dobře sestříhané,zahrané,famozní výjevy,to vše s Robem, Clivem a Stanem v dobré oddechovce.

Mistr loutkář (1989)

Mistr loutkář v té době byl velmi zajímavý počin a tak frknu za tři,určitě si tento horůrek určitou nápaditost zaslouží.

Peklo v podzemí (2006)

Velmi špatný horor bez náznaku napětí ,spíše na odpolední siestu u pralinek a hrnku s mlékem pro náctileté.

Jsem brána (2017)

Vizuálně velmi podařené,ale promítnutí tohoto nápadu do filmové podoby???.

Am I Evil (2007)

Film s tímto zavádějícím názvem je myšlen zcela jinak a stírá samé dno odpadu.Neuvěřitelně nepovedená věc.

Tempus Tormentum (2018)

Plakát dobrý,film hloupý.Nic víc.nic méně.

Záhadná bouře (2018)

Postaveno na výborně propracovaném scenáři a skvělé režisérské práci.Herecký casting na výbornou.Velmi dobrý film.

Virus: Extreme Contamination (2016)

Potetovaný Italský rejža Domizi je vskutku zajímavý chlapík a ve svých 45 letech toho má na svém kontě celkem dost ,co se bizardních filmů týče.Kdesi v Kosově na farmě spadne meteorit a lidé kteří přežili jsou něčím ovlivněni a začínají se měnit a mít chut na lidské maso..Za určitý čas přijíždí na místo vědec,který má tuto anomálii vyřešit.Zajímavá kamera,masky a celkem dobře napsaný scenář dělá fajn koukatelný filmík.