• Thriller

Kruh Osmi (2009)

DJ Qualls ,ikdyž ho mám velmi rád,v tomto filmu mu role nevyšla a je to dáno scenářem a samotnou stupidní režií.Hororově je to opravdu velmi zlý počin.

Monk3ys (2011)

Jde o tři muže,kteří se nechají zavřít do uzavřeného prostoru po dobu 48 hodin dobrovolně,jako experiment pro výzkum pravidla bez hranic co se chování týče.Samozřejmě můžou vše.Jsou natáčeni na video a po té tento záznam má být odeslán na policii jako anonymní důkaz chování.Jsou záběry,z kterých i zamrazí ,muzika psydelic a psycho zvraty mezi jedinci jsou opravdu fatální.

The Devil's Bargain (2014)

Asteroid,který má zničit zemi,nebo sex,romantika,to je vše co může tento film nabídnout.Sice na Chloe se hezky dívá,ale její nahota dějem moc nezamává.Spíše je tam více erotiky než děje,který sliboval titulek .

Shed of the Dead (2019)

No sakra,to byl pall mall který se jen tak nevidí.Masky celkem fajn,zombíci nastartovaní ,ale bez komediálních projevů možná lepší a krvavější zábava.Seklo by to tomuto snímku zřejmě víc .

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Trailer po zhlédnutí nevěstil nic dobrého či přelomového a taky to tak bylo.Pro mě další průměrný horůrek v řadě,ale doufám,že ten zkrytý potenciál Chaves prokáže.Šanci určitě má.

Replicate (2019)

Celkem dobře natočený a zahraný horůrek o partičce kamarádů,kteří si založili webovou stránku ,kde píšou o místě kde žijí,ale něco není v pořádku s obyvateli,kteří začínají být prostě jiní.....Slušně vystavěné napětí s fajn atmosférou a skvělou Andi Matichak.

Kin: Smrtící zbraň (2018)

Nene,film mě nezaujal.To je vše co můžu říct.Je tam plno hluchých míst které mě rozhodily a to byla chyba,jelikož do děje jsem se již nedostal a to i na podruhé druhý den.

Trench 11 (2017)

Pro mě tento film moc velkou váhu nemá,jelikož mě ničím nezaujal a napětí bohužel nefungovalo.Velmi slabý a spíše odfláknutý počin.

A.X.L. (2018)

Vyšší rozpočet a větší zapřemýšlení nad dějem,byl by to trhák.

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Opravdu milá a příjemná ČESKOSLOVENSKÁ věc a .za tuto pohádku měla být Marie Kubátová nošena na rukou.