• Rodinný

Střelec (1995)

Nemám pocit že by to byl špatný film. Na rozdíl třeba od MI se tady Praha ukazuje častěji a střídají se místa. Považuji tenhle film za výborný a herci taky dobří i výsledný dabing. Představitelka Simony se mi moc líbí. :-D

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Trojlístek Pevnost Boyard, Český Bodyguard a Hry bez hranic jsem doslova hltal. Nedá se mu vyčíst nic negativního. Byla to pecka mezi pořady. škoda žeto už skončilo. kdyby to pokračovalo místo těch kravin co jsou dnes to bych zase bednu zapnul.

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti (1968)

To je jak když nevíte co dát do jídla dejte tam eidam tak když nevíte koho dát do ženské role ve Vinnetuovi dejde tam Karin Door. Hezká baba to byla ale nevěřím že to byla jediná schopná herečka v Německu. A to s tím vágusem máš Enšpígle pravdu, mám pocit že Apači se tam objevili pořádně jen 3x i to že jim babu sebere nějaká nula. :-D

Old Surehand (1965)

Jedna z nejhorších Mayovek... celou dobu jsem marně čekal na pořádnou přestřelku a nic. Tenhle snímek snad nejde ani hodnotit. Zklamání po všech stránkách.

Bazén (2001)

Nevíte jak se jmenuje písnička kterou poslouchají během jízdy noční Prahou?

Náhlá smrt (1995)

padav94 Jágr hrál v zámoří už v roce 1991 a v letech 1991 a 1992 získal 2 Stanley cupy

Dovolená v Protektorátu (2015) (pořad) odpad!

Nejlepší bylo, jak ty chlapy "odvedli" a všichni starosti co s nimi bude, jak jim na gestapu ubližují a přitom se vychrápali někde na hotelu, nažrali se a zpátky do šaškárny

Historie fotbalu: Nejlepší sport na Zemi (2002) (seriál)

Nejlepší a nejpřehlednější dokument o historii fotbalu. Já se o historii fotbalu zajímám a tohle je naprostá špička mezi dokumenty.