Road to Ninja: Naruto the Movie (2012)

Svět věčného tsukuyomi se mi vážně líbil, hlavně ovlivnitelnost Akatsuki. Boje byly neuvěřitelně záživné. Soundtrack dokonalý, animace taky, příběh taky. Rozhodně jeden z nejlepších Naruto filmů.

The Last: Naruto the Movie (2014)

Něco tak romantického bych nikdy od tvůrců Naruta nečekal, bylo to ale super. Příběh byl natolik fascinující, že jsem na konci filmu myslel, že uběhlo tak 40 min, jako u klasického dvojdílu anime, ale byly to vskutku dvě hodiny, které byly navíc doprovázeny skvělým soundtrackem od Sony, stejně jako anime a ostatní filmy. Za mě další dokonalý film 5*

Válka světů (2005)

Povedený film. Pan Spielberg dokáže zaujmout no. Celou dobu vás film drží v panickém stavu a nutí vás přemýšlet, co se asi tak může stát. Není to nic strašidelného, to ani chvilku, ale napínavé to je. No a samozřejmě se na konci všechno dá zase do pořádku no, celkem obyčejný.

Van Helsing (2004)

Slušná povídačka. Netušil jsem, že s tím mají něco společného Češi, to mě příjemně překvapilo. Ten černobílej začátek si mohli odpustit, ale jinak docela záživný.

Gympl (2007)

Skvělý. Zhruba by to tak odpovídalo. Ty co dali odpad asi nezkoušeli tenhle typ školy. Nejlepší hlášky tam byly. Musíte to ale chápat, aby vám došlo o čem tento film je....

Vejška (2014)

Škoda těch haters tady. No někdo to asi nepochopil nebo se někdo snaží dělat, že rozumí filmům, ale to by už dávno nežil v Česku a nekomentoval na český databázi. Mně se to líbí, nejsem tagger, ale chápu tak zhruba co v tom viděj oni.

Lidská stonožka 2 (2011)

Banned in the UK a to jsem si myslel, že je to docela svobodná země :D No k filmu: Čekal jsem něco lepšího, v prvním díle to dělal zkušený chirurg, který věděl co a jak. Jeden psychopat co otvírá závory na parkovištích chtěl ale doktorovo dílo znovu zrealizovat a to nelidským způsobem. Nejhorší scéna byla, když střihal klasickýma nůžkama šlachy v koleni, no nepoblil jsem se, ale měl jsem zuby zatnuté na doraz. Ztrácí to na originalitě, proto 2*

Lidská stonožka (2009)

Zajímavej nápad. No jelikož je film v jistejch státech zakázanej, tak jsem se o něm dozvěděl až z epizody South Parku. Tenhle díl nebyl špatnej, ale měl asi zůstat jako jedinej, pak to není nic zajímavého už, ale tenhle díl doporučuju.

Carrie (2013)

Taky vás tak iritovala ta pobožná matka? :D Ta byla zralá na pár facek. Jinak Carrie měla dost zajímavej příběh. Nevím, jestli jsem jedinej kdo to má rád, ale strašně se mi líbej příběhy těch rádoby flegmatickejch introvertů, kterým pak nadělí štěstí.

Do hloubky webu (2015)

Název trochu uvádí lidi v omyl, jak už tu někteří zmínili v komentářích. Každopádně dokument o webu Silk Road taky není úplně k zahození. Některé citáty jsou opravdu zamyšleníhodné, jako třeba tyhle: "You can take down a man but you cannot take down an idea." nebo "Does it worth it to keep fighting till your last breath? Off course." a další. To s tou myšlenkou jsem ale slyšel už dávno, to nepochází z tohoto filmu.