The Gambler (2014)

Nenadchlo mě to.Nemám ráda zavisláky,kterejm nesejde na ostatních,i když ví,že svým jednáním jim jen ublížej.A ani Mark se v tomhle filmu nijak zvlášť nepředvedl.Takže jsem se těšila na konec,a to není dobrý.A ten byl až najednou trapně dobrej.Zachránila ho přece úžasná chytrá blondýnka.

Muži v černém 3 (2012)

Tak tohle bylo mnohem lepší než druhej díl,a jen tam chyběl trošku ten humor jedničky.Ale jinak je to dobře promyšlenej příběh kterej má hlavu i patu,a celou dobu to pěkně jede.Užila jsem si celej film.

Carrie (2013)

Nikdy se neposmívejte a nedělejte naschvály samotářům a odlišujícím se lidem.Jinak to může dopadnout spatně.Docela šílený psycho.Mě to stačilo,člověk vidí,jaký jsou lidi svině..

Deadpool (2016)

Paráda,konečně nějakej hrdina,kterej si z toho dělá prdel a nedělá mu problém zabíjet parchanty.Hezká podívaná s dobrým nápadem,akcí,vtipem a na můj vkus zbytečně moc sexu a ten konec se mi tam trošku nehodil,ale dobrý konce jsou přece ty nejlepší.Takže co víc si přát.Jen tak dál Deadpoole.Snad se uvidíme ještě někdy,ráda se zase zasměju..

Spaceballs (1987)

Prostě paráda.I po těch letech,co jsem to zase viděla jsem se smíchy za břicho popadala.Je to taková pakárna,že to prostě nemůže člověka nepobavit.Mel Brooks je prostě frajer a ty jeho gegy jsou luxusní.Ke každý akci má nějakou úžasnou hlášku a já ho prostě žeru.Ať Vás Schwarz provází,to vám přeje Yogurt....

Ant-Man (2015)

Parádička,já sem se skvěle bavila.Paul Rudd to perfektně rozjel a Douglas se nám zase vrátil na scénu.Sice byl začátek trošku utahanější,ale pak se to rozjelo a to byla paráda.Výborná akce,super obsazení a luxusní hlášky,který to všechno krásně dotáhly.Akorát škoda Antonia..

Star Trek (2009)

Musim uznat,že serial uplně nesnáším,ale tohle mě docela nadchlo.Zajímavej děj,pěkný efekty,vcelku dobrý obsazení.Takzě přesto,že nejsem nadšenec seriálu,tímhle nepohrdnu a vcelku si to i dost užiju..

Monstrum (2008)

Bohužel jsem za celou dobu nebyla ani chvilku napnutá.Přišlo mi to jako Pacific rim a Godzila natočený ve stylu Záhady blair witch.Film mi vůbec nic nedal,na postavách mi vůbec nezáleželo a příšerka taky nebyla nic moc.Takže můžu říct,že je to blbost..

V zemi Jane Austenové (2013)

V celku jsem se i docela pobavila.Neni to nic extra úžasnýho,ale vtip to má a já mám ráda takovýhle romantický bláboly.Ale musim na to mit chuť a dneska mi to sedlo,takže dobrá pohoda.

Čistá duše (2001)

Tenhle film mě naprosto dostal do kolen.Je to úžasná podívana,která má vše od výborných hereckých výkonů až po nádhernou hudbu.A dostalo mě to tak,že jsem musela zamačkávat i slzičku.Prostě luxusní dílo